Автомайданчик в Києві

Автомайданчик Київ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Щоб купити автомобіль, не обов’язково відкладати роками гроші або брати автокредит під великі відсотки. Машину в хорошому стані можна придбати на комісійних майданчиках за низькою ціною. Там легко знайти авто потрібної марки, року випуску, комплектації. Компанія “АвтоБрокер” пропонує відвідати комісійну Автомайданчик в Києві, підібрати авто за прийнятною вартістю і оформити покупку за 1 день.

Автомайданчик в Києві

Автомайданчик в Києві для покупців

На комісійних майданчиках є вітчизняні автомобілі, іномарки, легкові, вантажні, мінівени і взагалі всі існуючі види ТС. Власники здають їх з документацією, реєстрацією і іншими атрибутами, щоб майбутній власник не мав проблем з законом. Кредитні авто мають довідку про погашення автопозиках, тому покупець нічим не ризикує – ви купуєте машину за зниженою ціною і відразу можете нею користуватися. Є нові авто, б / у, під відновлення, на запчастини, в будь-якому стані.

Чому вигідно продати машину через Автомайданчик

“АвтоБрокер” пропонує власником ТЗ безпечно і вигідно реалізувати свій автомобіль за ринковою ціною. Для цього потрібен техпаспорт і сервісна книжка (якщо така є). Наша компанія, в свою чергу, оцінює авто, проводить передпродажну підготовку, залагоджує питання з документами, переоформляє, знаходить покупця і виплачує вартість – на руки готівкою або на картку банку. Ви, як автовласник, залишаєте заявку на цьому сайті, а наші фахівці роблять все інше.

Переваги комісійного Автомайданчика “АвтоБрокер”

Ми займаємося викупом і реалізацією автомобілів в Києві та області, пропонуючи реальні ринкові ціни. Чому вигідно звертатися до нас:

  • Безкоштовна оцінка;
  • При необхідності – безкоштовний евакуатор;
  • Продаємо ваше авто в максимально швидкі терміни;
  • Самі оформляємо ТЗ на нового власника.

Беремо на реалізацію авто в будь-якому стані, як кредитні, так і після ДТП. При цьому штучно не занижуємо ціну. Наша комісійна автомайданчик вигідна для продавців і покупців: перші отримують можливість продати машину без реклами, підготовки і інших витрат, другі можуть купити недорогий автомобіль з документами і в хорошому технічному стані.