Автовикуп Олександрія

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Щоб скористатися послугою автовикуп в Олександрії (або в інших містах Кіровоградської області), достатньо лише мати мінімальний пакет документів на машину і бажання продати ТС. Що це дасть? Автовикуп – це можливість продати автомобіль дорого і за 1 день. Забудьте про оголошення, показ на  авторинках і дзвінках не завжди зацікавлених  покупців – зв’яжіться з “автоброкера”, і ми майже все зробимо самі.

Автоскуп в Александрии. Автовыкуп проблемных авто. Срочно, дорого

Як швидко продати машину в Олександрії

Наша компанія купить вашу б/в машину, в якому б стані вона не перебувала – після ДТП, згоріла чи втоплена. Працюємо також з кредитними авто: якщо не під силу платити регулярні внески, ми купимо у вас транспортний засіб, що належить банку, і розрахуємося за нього.

Ще ми спеціалізуємося на автомобілях з великим пробігом. Відомо, що покупці доволі часто спочатку дивляться на пробіг, а потім на зовнішній стан. Тому, іноді продаючи самостійно, можна довго чекати на свого покупця. Зокрема, так пишуть на форумах автовласники – люди телефонують, цікавляться, дізнаються, скільки пройшла машина, і не приїжджають. Ви, звичайно, можете змотати кілометраж на одометрі, але досвідчене око експерта, який переглянув не один десяток “убитих” машин з великим пробіому, відразу визначить скрутку. Ми ж готові викупити ваше авто, скільки б кілометрів за своє життя вона не проїхало.

Щоб швидше його продати – зверніться до нас через заявку на сайті (онлайн) або по телефону. Протягом 15 хвилин наш менеджер вам передзвонить,  з’ясує всі проблемні питання по ТЗ та допоможе  продати машину за 1 день.

Як працює автовикуп в Олександрії

Компанія “АвтоБрокер” більше 5 років займається Автовикуп в Україні. І ми пропонуємо продати нам свій автомобіль за вигідною ціною – для цього не потрібно ніяких фінансових або тимчасових витрат. Як виглядає процедура:

 • Заявка – ми приймаємо вашу заявку, зв’язуємося з вами;
 • Оцінка – наш фахівець проводить безкоштовний огляд;
 • Ціна – її називає оцінювач після огляду, торг доречний;
 • Подписание договора – если цена устраивает, едем заключать сделку;
 • Розрахунок – в той же день, що і підписання договору.

Супроводом переоформленням займається також “АвтоБрокер” – ми беремо на себе всі обов’язки, пов’язані з процедурою купівлі-продажу, а вам, як автовласнику, потрібно тільки підписати договір і отримати гроші. Виплата відбувається зручним для вас способом:  готівкою або на картку банку – за вашим бажанням.

Ви запитаєте – чому саме “АвтоБрокер”, адже таких компаній багато? Справа в тому, що ми пропонуємо конкурентні, ринкові ціни, а не знижуємо їх  штучно. Крім того, ми працюємо кожен день, приймаємо заявки цілодобово – це особливо важливо, коли терміново потрібні гроші. І ми готові йти назустріч – приїдемо, оцінимо, відразу назвемо суму, оформимо документи і відразу розрахуємося. Ще один момент – відгуки наших клієнтів. Вони відзначають швидкість реагування на заяви і можливість продати проблемний авто дорого (що, в принципі і є метою кожного продавця). Ми працюємо зі старими і новими автомобілями всіх марок, починаючи з 1990-го року випуску.

  ✅ Автовикуп в Олександрії оцінка авто безкоштовно
  ✅ Викуп авто Олександрія за 1 годину
  ✅ Автовикуп Олександрія дорого та безпечно
  ✅ Скупка авто Олександрія в будь-якому стані