Быстрый автовыкуп в Шепетовке. Спуп битых, кредитных, б/у авто

Автовикуп Шепетівка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Компанія “АвтоБрокер” пропонує швидкий автовикуп в Шепетівці, Шепетівському районі, а також по всій Хмельницькій області. Це послуга для тих, хто не бажає займатися самостійним продажем, або навпаки – надто довго намагається знайти покупця на свій ТЗ. Автовикуп в Шепетівці дозволяє продати машину швидко і дорого, в якому б стані вона не була. І це дійсно так: ми працюємо як з відносно новими, так і старими, або проблемними автомобілями. Розглядаємо будь-які варіанти, в тому числі і будівельну, і сільськогосподарську техніку.

Быстрый автовыкуп в Шепетовке. Спуп битых, кредитных, б/у авто

Які автомобілі скуповує “АвтоБрокер”

Обмежень практично немає, адже ми маємо величезний досвід в цій сфері, і розуміємо що автомобілі в ідеальному стані продають нечасто. Тому скуповуємо такі ТЗ:

  • Биті (аварійні);
  • Чи не на ходу;
  • На запчастини;
  • Вживані (б/у) з великим пробігом (більше 100 тис. км);
  • Втоплені;
  • Згорілі;
  • Кредитні.

У той же час викуповуємо і нові, елітні авто, на гарантії салону. У таких випадках пропонуємо до 90% початкової вартості. Це набагато вигідніше, ніж намагатися продати самому – таку ціну вам не погодиться дати жоден покупець.

Що стосується машин після ДТП, то тут також розглянемо всі варіанти. Ми скуповуємо навіть ті ТЗ, які не підлягають відновленню. Їх практично нереально продати самостійно, розмістивши оголошення, а ми за них пропонуємо хороші ціни і забираємо своїм евакуатором. Це позбавить вас безлічі проблем – ви вирішите свої фінансові питання, при цьому позбувшись проблемного автомобіля за 1 день.

У вас машина в кредиті, немає можливості платити внески, регулярно отримуєте штрафи? Не біда – “АвтоБрокер” робить автовикуп в Шепетівці і кредитних машин, купуючи їх з усіма боргами і виконуючи обов’язки перед банком. Ми знаємо, що далеко не все кредитні автомобілі залишаються у своїх власників, тому послуга Автовикуп, що надається нами, має на увазі скупку  і таких ТЗ.

Як оформити автовикуп в Шепетівці

З нами працювати просто, адже ми реагуємо на звернення протягом 15 хвилин, а вся операція займає не більше 1 дня. Що потрібно для того, щоб продати нам машину:

  • Заявка – вона залишається на сайті онлайн за формою зворотного зв’язку або по телефону. Онлайн – цілодобово, за телефоном – в робочий час;
  • Мінімальний пакет документів: паспорт власника, ІПН, українська реєстрація машини і техпаспорт (або довіреність);
  • Бажано мати якісні фото машини – це дозволить нам відразу назвати ціну, яку “АвтоБрокер” готовий виплатити.

В принципі, більше нічого не треба: оцінку проводимо ми (безкоштовно), евакуатор при необхідності теж надаємо, складання договору, супровід переоформлення – це роблять наші юристи.

З вашого боку, як власника, потрібно тільки приїхати на підписання договору до нас в офіс. Гроші виплачуємо в день угоди (на карту банку або готівкою). Договір написаний зрозуміло, з ним можна ознайомитися перед підписанням, можна дати почитати свому юристу – ми працюємо чесно, прозоро і легально. Телефонуйте, залишайте заявки, оформимо автовикуп в Шепетівці терміново і з вигодою для вас.