Викуп автомобіля Б / У за вигідною ціною

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Викуп автомобіля б/у – одна з основних послуг АвтоБрокер. Ми викуповуємо вживані автомобілі в Києві, пропонуючи за них високу ціну. Власнику транспорту часто непросто продати машину з пробігом. Це пов’язано недовірою покупців і частими махінаціями. Звертаючись на сайт АвтоБрокер, ви зможете швидко продати проблемну машину, адже компанія на ринку вже 10 років. Пропонуємо викуп старих автомобілів в будь-якому стані. На сайті зібрані відгуки клієнтів за 2020 рік. У нас діє персональне обслуговування з безкоштовною оцінкою вашого автомобіля.

Викуп автомобілів з пробігом

 

Коли викуповують автомобілі з пробігом

Транспорт незамінний в мегаполісах і маленьких містечках. Після тривалого використання у кожного водія виникає ідея продати машину. Це пов’язано з вибором нової моделі або покриттям важливих витрат, на які не вистачає грошей. Кожен власник старих авто розраховує на вигідний продаж, але не завжди реально отримати велику суму. Клієнти не хочуть ризикувати, адже іноді продавці ховають несправності або приховують вм’ятини під шпаклівкою. Але якщо машина справна, як прискорити пошук покупця? Пропонуємо викуп авто з пробігом на вигідних умовах. АвтоБрокер має штат професіоналів, які швидко викуповують старі автомобілі в будь-якому стані.

  ✅ Викуп БУ авто у Києві і по всій Україні
  ✅ Викуп авто з пробігом протягом доби
  ✅ Скупка старих автомобілів дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто у будь-якому стані

Основні проблеми автомобіля з пробігом

 • Несправність паливної, двигуна, лонжеронів, гальмівної та кермової систем. Ламання цих елементів порушує робочі властивості машини й підвищує ризик ДТП. Уникнути непорозумінь допоможе сервісна діагностика.
 • Фарбування кузова (ЛКП) показує «вік» автомобіля та акуратність водіння. Внутрішнє оздоблення впливає на оцінку і комфорт майбутнього власника. Очистивши забруднення салону, власник авто підвищить вартість машини.
 • Без оригіналів документів або з юридичним проблемами продаж неможливий. Часто такі автомобілі в розшуку або власники намагаються позбутися від кредитного боргу.

Викуп старих автомобілів полягає в покупці машини безпосередньо у власника. Раніше транспорт виставляли на авторинках, але витрачати день на пошук покупця недоцільно. АвтоБрокер працює без посередників, тому не допускаються махінації. Це економить час, роблячи викуп уживаних авто безпечним. Купівля машини б/у стала реальним виходом для водіїв, у яких немає часу шукати покупця. Для продажу вживаного транспорту достатньо зв’язатися з менеджером АвтоБрокер, щоб погодити час оцінки. На місці фахівець оглядає і тестує робочі механізми, визначаючи знос машини. Після цього озвучується вартість, основуючись на зовнішньому і технічному стані.

викуп вживаних машин

Чому старі машини вигідно продавати

Звичайно, скупка авто не компенсує ринкову вартість автомобіля, але у нас вигідна ставка. Ми досягаємо взаємної згоди, попередньо обумовивши суму оцінки. Після цього укладаємо двосторонній договір, де описані етапи робіт і відповідальність сторін. Документ не суперечить нормам законодавства. Сума покупки фіксується договором, і не зміниться без попередження або вагомої причини. Якщо клієнт не знайомий з процедурою купівлі-продажу, реєстрації та страхування авто, цим займуться фахівці. Ми офіційно співпрацюємо з органами МВС, тому скупка автомобілів в Києві проходить без черг.

Викуп авто в Києві можливий в будь-якому стані даже після лізинга. Оперативно приймаємо машини після тривалої експлуатації навіть з серйозними несправностями. Це дозволяє не вкладатися в дорогий ремонт, якщо терміново знадобилися гроші. Після укладення договору виплачуємо обумовлену вартість готівкою або переказом. Часто конкуренти приховують комісії, щоб знизити витрати, але ми гарантуємо надійну угоду. Не шукайте, як продати машину, заходьте на сайт АвтоБрокер. Пропонуємо безкоштовну оцінку онлайн, а також виїзд фахівця в зручне місце.

Викуп уживаних автомобілів в Києві