Автоскуп в Коломые. Автовыкуп за 1 день. Б/у, битые машины

Автовикуп в Коломиї

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Ринок б/у машин в Україні на сьогодн переповнений пропозиціями – один автомобіліст хоче купити новий ТЗ, іншому просто терміново потрібні гроші. Але покупці не поспішають: вони прицінюються, торгуються, перебирають варіанти. Тому продавець може місяцями чекати свого клієнта. Якщо вас не влаштовує такий перебіг, гроші потрібні сьогодні – скористайтеся послугою автовикуп в Коломиї київської компанії “АвтоБрокер”.

Автоскуп в Коломые. Автовыкуп за 1 день. Б/у, битые машины

Чому продаж транспортного засобу  варто довірити професіоналам

При самостійному продажі потрібно розуміти, що ваша машина не найкраща з тих, які продаються, як мінімум вона конкурує з іншими подібними. Тим більше, якщо ви перебуваєте в Коломиї, а покупець з обласного центру, наприклад, навряд він буде їхати до вас. Є варіант  знайде б/у машину ближче. До речі, проблема самостійного продажу старої машини в її пробігу. І якщо вам потрібні гроші терміново, то є тільки два варіанти:

 1. Скрутити кілометраж;
 2. Знизити ціну.

Перший випадок невигідний тим, що, якщо вас запідозрять в тому, що ви “скинули” кілька десятків тисяч з одометра, з вами не захочуть мати справу. Експерт по стану машини майже безпомилково знає скільки вона “намотала”. Другий випадок – чесний, але чи вигідний він вам? Автовласник хоче заробити, а не віддати машину практично задарма.

Тому потрібно звертатися до професіоналів. Компанія “АвтоБрокер” готова зробити швидкий автовикуп в Коломиї різних  автомобілів:

 • Битих, аварійних, після ДТП;
 • Утоплених, згорілих;
 • Кредитних;
 • Вживаних  з великим пробігом;
 • Нових;
 • Елітних;
 • 1990-х років випуску;
 • Вітчизняних, іномарок;
 • Спецтехніки (трактори, комбайни, колісна будівельна техніка).

Ми розглядаємо будь-які варіанти, навіть тих машин, які не підлягають ремонту, що не на ходу. “АвтоБрокер” надає безкоштовний евакуатор, щоб забрати такі ТЗ. При цьому ми пропонуємо конкурентні ціни, щоб продаж була вигідна продавцю.

Як швидко оформити автовикуп в Коломиї

Щоб отримати гроші терміново, потрібно залишити заявку на сайті (приймаються цілодобово), або зателефонувати за номером, який ви бачите вище. Для оформлення швидкої угоди потрібно мати паспорт громадянина, ІПН, українську реєстрацію ТЗ, техпаспорт або довіреність. Бажано надати якісні фото вашого автомобіля з різних ракурсів, щоб ми могли відразу попередньо оцінити ваше авто та назвати ціну, яку “АвтоБрокер” готовий виплатити. Неупередженість в оцінці та ринкові ціни гарантуємо.

Процедура викупу проходить протягом 1 дня – ми приїжджаємо, оцінюємо машину, називаємо суму, укладаємо договір і розраховуємося. Супровід переоформлення в сервісному центрі МВС – це теж робить “АвтоБрокер”.

Потрібно купити нове авто, але не вистачає грошей? Чи не можете місяцями продати машину, або кредит за неї є важким? Пропонують занадто низькі ціни? Телефонуйте, вирішимо це питання протягом 24 годин. У нас все легально, швидко і з вигодою для вас – відгуки наших клієнтів це підтверджують. Замовляйте автовикуп в Коломиї та області – готові розглянути ваші умови, і купити проблемну машину дорого.

  ✅ Автовикуп в Коломиї оцінка авто безкоштовно
  ✅ Викуп авто Коломия за 1 годину
  ✅ Автовикуп в Коломия дорого та безпечно
  ✅ Скупка авто Коломия в будь-якому стані