выкуп кредитных авто Киев

Допомога в оформленні документів купівлі чи продажу автомобіля

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Допомога в оформленні документів від компанії АвтоБрокер дає можливість уникнути помилок при заповненні паперів і швидше стати власником авто. Практично у кожного жителя мегаполісу свій автомобіль. Він значно підвищує зручність щоденних роз’їздів, адже економить цінний час. Купуючи нову машину, її потрібно поставити на облік, а якщо автомобіль старий – знадобиться договір купівлі-продажу. З 2013 року оформлення спростилося, але як і раніше займає багато часу. АвтоБрокер допоможе правильно скласти документи на авто.

Що говорить законодавство при купівлі автомобіля

З ліквідацією корумпованих ДАІ в дію вступили Сервісні центри МВС. За ними рушили нові правила оформлення, але постановка на облік авто хоч і стала дешевшою, але все ще непроста. Саме Регіональні органи тепер контролюють стан машини та своєчасну сплату податків. До них потрібно звертатися для отримання права власності автомобілем. Сьогодні оформлення документів при покупці доступно як окрема послуга салону. AutoBroker візьме на себе роботу з паперами, вам не доведеться стояти в чергах.

У яких випадках потрібно затверджувати право власності транспортним засобом:

 • при покупці нової машини з салону;
 • якщо вона передана даруванням;
 • придбання юридичною особою;
 • машина куплена у брокера;
 • авто отримано за обміном.

З цим завданням реально впоратися самостійно, але знадобиться виділити час для відвідування Сервісного центру, збору документів, а також їх оформлення. Допустивши навіть незначної помилки, доведеться все почати спочатку, або це спричинить виплату штрафу. Часто водії неправильно вказують дані, закреслюють слова, плутають поля, не прописують суми прописом (тільки цифрове значення) або вказують неправдиву інформацію про машину. Оскільки документи для оформлення авто складаються трьома екземплярами, помилитися легко.

Водій оплачує близько дев’яти чеків, для кожного з яких нараховується комісія банку. Якщо транспортний засіб реєструється вперше, вноситься додатковий внесок. Для непідготовленої людини це стрес, тому процес затягується. Простіше довірити оформлення автомобіля компанії АвтоБрокер. Ми на ринку понад десять років. За цей час зуміли виробити чіткі стандарти якості, які вивели компанію в лідери вітчизняного ринку.

Чим затверджують право власності на автомобіль

Договір купівлі-продажу авто використовується за фактом придбання машини з пробігом. Він складається між продавцем і покупцем для підтвердження факту угоди. Може підписуватися перед нотаріусом, як гарантом дотримання закону, затверджується регіональним відділенням МВС. Якщо договір на умовах генеральної довіреності, він дозволяє зміну номерних знаків, але не дає можливості зняти машину з обліку. Це означає, що власник машини залишається колишнім, вона лише передається в користування іншій людині.

Які ризики несе договір купівлі-продажу на автомобіль:

 • за автомобілем може бути закріплений невиплачений кредит. Оскільки машина передається в довгострокову експлуатацію іншій людині, банківський рахунок прийде на його адресу;
 • якщо це не перша угода продавця за поточний рік, новому власнику доведеться сплатити оподаткування розміром 5% від ціни машини. Не знаючи цього, покупцеві доведеться погасити прострочений податок;
 • колишній власник може подати в розшук, ніби транспорт вкрадений, а не проданий. Довести правду реально, але на період розглядів машину арештують.

Уникнути таких непорозумінь допоможе огляд документів перед купівлею. Слід вивчити технічний стан машини, а також перевірити, чи не знаходиться вона в викраденні. AutoBroker допоможе оформити договір купівлі-продажу автомобіля, дотримуючись норм закону. Мінімізуємо ризик зв’язатися з шахраєм, фахівці перевірять транспортний засіб, гарантуючи безпеку угоди. Процес не займе багато часу, оскільки ми співпрацюємо з органами держконтролю.

Що потрібно знати про переоформлення автомобіля

Законом чітко регламентується перереєстрація авто. Якщо машина нова, сплачується пенсійний податок 3%. Салон видає транзитні номери, а за основними доведеться їхати в регіональне представництво МВС. Оцінка технічного стану тепер не обов’язкова, але її рекомендують проводити. Процедура виявить несправності, вона захистить покупця від майбутніх несправностей. Іноді водії приховують, що автомобіль знаходився в ремонті, але фахівець виявить навіть непомітні дефекти.

Для постановки машини на облік знадобиться:

 • довідка-рахунок салону або договір купівлі-продажу, що підтверджують власність;
 • тимчасові номери після салону (або митна декларація купівлі з-за кордону);
 • оригінал паспорта громадянина, його ідентифікаційний код;
 • відповідність екологічному класу (сертифікат від Євро-5);
 • оригінальний техпаспорт для вживаної машини;
 • поліс обов’язкового страхування ОСЦПВ.

Якщо переоформлення авто потрібне для юридичної особи, варто надати реквізити компанії. Для кредитного автомобіля знадобиться довідка з банком, укладається тристоронній договір. Машина після дарування оформляється за стандартним порядком, але замість купівлі-продажу використовується договір дарування. Іноді водії переконують клієнта в передачі техпаспорта з рук в руки. Цього робити неможна, адже такі дії незаконні.

Не знаєте, як оформити покупку авто? Щоб заощадити час і нерви при реєстрації транспорту, АвтоБрокер пропонує свої послуги. Клієнту достатньо надати фахівцям основні документи, ми перейдемо до подальшого оформлення машини. Компанія перевірить законність факту продажу і дійсність паперів. Врегулюємо будь-які труднощі без обов’язкової участі клієнта. Це захистить від ризиків з боку зловмисників, а також дозволить швидше оформити автомобіль. Також компанія займається викупом автомобілів з оформленням всіх документів.