авто после ДТП

Чи можна продати битий автомобіль після ДТП

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

На вітчизняних дорогах найвищий показник аварій. Більшість з них обходиться без людських втрат, але автомобілі піддаються серйозним поломкам. Бита машина може стати проблемою для водія, оскільки її не завжди вдається відновити. Іноді ремонт досягає половини вартості транспортного засобу, тому людина замислюється продати автомобіль. Це непросто зробити з явними пошкодженнями, адже покупець очікує отримати справну машину. У такій ситуації є кілька варіантів рішення, але АвтоБрокер пропонує викуп битих автомобілів на кращих умовах.

Основні труднощі продажу машин після аварії

Рішення продати транспорт приймають, орієнтуючись на його стан. Якщо дорожньою подією зайнялася страхова компанія, протягом зазначеного часу вона виплатить компенсацію. Сума враховує пошкодження, тому її вистачає на повноцінний ремонт. Якщо цього не сталося, краще продати транспорт, ніж залишати в гаражі. За час простою в замкнутому приміщенні метал покривається корозією, що негативно відіб’ється на вартості. Деякі водії самостійно займаються ремонтом, але без спеціального обладнання неможливо виправити всі поломки. Не економте на послугах майстра, адже навіть невеликий дефект здатний привести до серйозної несправності.

Наші переваги:

  • терміновий викуп проблемного транспорту після аварії;
  • персональна обробка замовлення та консультація;
  • підготовка необхідних документів;
  • вигідна вартість виплати.

Часто люди спеціально шукають биті машини, щоб заощадити бюджет на покупку. Вони вкладають гроші в реставрацію, адже це дешевше покупки нової машини. В такий спосіб можна отримати непогану вигоду, але при серйозних пошкодженнях транспорту навряд чи знайдеться покупець. Після ДТП зберігаються дорогі деталі, які можна вигідно продати. Скупники використовують їх в роботі сервісних центрів, оскільки купувати нове комплектування буває дорого. Викуповують відразу весь автомобіль або окремі деталі, але це вигідна можливість для власника битої машини. Якщо і це не спрацювало, транспортний засіб можна здати в пункти приймання металу.

Продати бите авто своїми силами реально, але потрібно бути готовим до пошуку покупця. На допомогу приходять оголошення в пресі або торгових мережах. Основна складність – правильно визначити вартість. Вона повинна відповідати технічному стану авто, щоб зацікавити клієнта. АвтоБрокер допоможе з оцінкою авто. При формуванні ціни враховують дефекти кузова, коліс і стан фар. Приділяють увагу двигуну, коробці передач і гальмам. Без цього машина не може бути на ходу, а ремонт деталей обходиться дорого.

Просте рішення для швидкого продажу авто

Замість довгого пошуку покупців звертайтеся в АвтоБрокер. Ми займаємося викупом машин в будь-якому стані, навіть після критичних аварій. Компанія на ринку вже 10 років, тому має професійний досвід і знання вітчизняного ринку. За цей час вироблений комплексний підхід для швидкого оформлення угоди та дорогої виплати. Оцінка фахівця дозволить визначити обґрунтовану вартість автомобіля. Представник компанії оглядає транспорт, фіксуючи несправності після ДТП. Враховується як зовнішній вигляд транспорту, так і працездатність механізмів. Оцінка включає використання товщиноміра і допоміжних приладів. Вони виявляють вм’ятини кузова навіть під шаром шпаклівки. Після підрахунку результатів формується вартість, яка швидко виплачується на особистий рахунок клієнта.

Продати биту машину можливо, але необхідний грамотний підхід до цього завдання. Не варто вірити занадто вигідним умовам викупу, вони можуть приховувати комісії, які знижують суму. Слід перевірити документи компанії, а також подивитися історію угод. АвтоБрокер індивідуально розв’язує проблеми клієнта, терміновий викуп автомобіля після ДТП. Ми діємо відповідно до законодавства і розвиваємося в тенденціях ринку. На сайті можна зробити попередню оцінку, для цього досить ввести основну інформацію про машину. Дізнайтеся подробиці угоди на сайті компанії, а наші менеджери дадуть відповідь на всі питання.

Похожие записи