Чи потрібен відеореєстратор

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

У разі дорожньої пригоди важлива присутність свідка, але це не завжди можливо. Відеореєстратор не раз доводив користь у сприянні правоохоронним органам, виступаючи доказом у вирішенні справи. Але не всі власники авто наважуються купувати відеореєстратор, а великий асортимент здатний заплутати навіть досвідченого водія. АвтоБрокер допоможе дізнатися, чи потрібен відеореєстратор. Якщо Ви вже потрапили в неприємну ситуацію і потрібно продати автомобіль після ДТП, пропонуємо викуп з швидким оформленням документів.

Для чого необхідний: варіанти використання відеореєстратора

Відеореєстратор – це невеликий прилад, який кріпиться всередині автомобіля. Він фіксує навколишнє оточення на дорозі, записуючи її на внутрішній або зовнішній накопичувач. Відеореєстратори знімають відеоряд з високою роздільною здатністю, що дозволяє розгледіти деталі події. Інформація записується циклічно: після заповнення блоку пам’яті нові дані перезаписують стару запис. Сучасні моделі компактні, вони легко маскуються за водійським дзеркалом. Пристрій не привертає уваги, отримуючи широкий кут захоплення (від 120 градусів). Якщо водій незадоволений якістю картинки, варто вибрати модель з FullHD-дозволом. Чітке зображення дозволяє розглянути навіть особа знаходиться поряд.

Можливості застосування відеореєстраторів:

  • Рішення наслідків ДТП. Не завжди правоохоронні органи чітко визначають відповідального в дорожній пригоді. Помилка може обійтися у велику суму або кримінальну відповідальність. Відеозапис є незаперечним доказом, що застосовуються в суді.
  • Антивандальний захист. Машина без нагляду в підвищеній увазі хуліганів. Знаючи, що в салоні відеореєстратор, вони обійдуть стороною транспорт. Не обов’язково тримати прилад включеним, сучасні моделі автоматично запускають запис при сторонньому русі.
  • Виключає неправомірні дії. Співробітники правоохоронних органів можуть натякати на хабар або відкрито її вимагати. Не завжди вдається зняти цей момент на камеру телефону, тому факт порушення упускається. Правильно виставлений відеореєстратор зафіксує подію.
  • Боротьба зі страховими авантюрами. Сьогодні поширені імітації зіткнення людини з автомобілем заради отримання компенсації. Люди по своїй волі вдаряються об капот, виставляючи винуватцем розгубленого водія. Відеореєстратор легко доводить підроблене наслідування дорожньому події.У багатьох імпортних автомобілях вбудовані відеореєстратори, але такі машини рівнем дорожче. Вітчизняні водії самі купують відеореєстратори. Оригінальний пристрій не може бути дешевим. Виробник закладає в нього фірмову прошивку, дорогу плату і матрицю для стабільної і коректної роботи. Деякі пристрої доповнюються GPS-приймачем і мультимедіа, що робить їх більш корисними (навігація фіксує координати події). Поширена думка, що відеореєстратор без сертифіката не розглядають, як доказ. Якщо живлення приладу не перевищує 12V, він вважається побутовим пристроєм, тому сертифікат не обов’язковий.Відеореєстратор необхідний на дорогах, він доводить правоту в більшості ситуацій. Виробники запевняють в необхідності дисплея, але при наявності мобільного периферії легко продемонструвати запис на місці події. Навіть якщо в машині обмежена місце, не обов’язково відмовлятися від відеореєстратора. Він кріпиться універсальним фіксатором, який утримує статичне положення, знижуючи надходять вібрації. Не обов’язково приховувати відеореєстратор – вид пристрою під час роботи відлякує недосвідчених вандалів. При покупці не варто економити, адже продуктивний апарат веде більш якісну зйомку без обов’язкового контролю водієм.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут