Чи реально продати авто після ДТП

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Більшість старих автомобілів простоює в гаражах. Власнику транспорту непросто знайти покупця, але ще складніше йде продаж авто після ДТП. Навіть досвідчений водій може потрапити в аварію. Це пов’язано з погодними умовами або необережністю учасників дорожнього руху. Якщо автомобіль залишився без серйозних пошкоджень, продаж не складе труднощів, але як бути при значних поломки? Ознайомтеся з актуальними порадами компанії АвтоБрокер. Якщо у вас немає часу шукати покупця, запропонуємо терміновий викуп авто на вигідних умовах. Замовте дзвінок менеджера і отримаєте незалежну оцінку транспортного засобу.

Сучасні прийоми продажу авто після ДТП

Кожен водій хоче продати проблемний авто. Якщо транспорт не особливо постраждав після ДТП, досить виправити дефекти в майстерні. Важливо перевірити технічну справність агрегату, щоб приховані поломки не стали причиною нового події. Якщо машина не придатна для експлуатації, її можна продати на подальшу реставрацію або деталі. Це звужує коло покупців, тому слід грамотно підійти до угоди. Проблему може скласти арешт транспортного засобу на час розгляду судом подробиць ДТП. Якщо машина визнана речовим доказом, її буде складно продати, але, в разі адміністративного порушення, угоду можна здійснити. Обов’язково зверніться до страхової компанії. Відшкодовані гроші допоможуть виправити наслідки дорожньої пригоди.

Причини скористатися послугами АвтоБрокер:

  • викуп авто в будь-якому стані та оперативне вирішення угоди;
  • висока вартість викупу з професійною оцінкою;
  • офіційне оформлення, зустріч в зручному місці.

Поширена два варіанти продаж автомобіля після ДТП: цільна і часткова. Перший випадок підходить для транспорту, який не має складних пошкоджень або вони стосуються тільки кузова. В окремих випадках покупці самі шукають дешеві машини, щоб вкластися в реставрацію. Розбирання на деталі підходить машинам, які недоцільно ремонтувати. Пам’ятайте, що покупець не хоче ризикувати, тому з більшою ймовірністю відмовиться від битого авто. Майстерні ж часто скуповують оригінальні деталі, але вони рідко викуповують машину цілком. Після викупу комплектуючих водієві залишиться кузов для передачі на металобрухт. Аналогічної ефективністю володіють комісійні майданчики, де додатково потрібно оплачувати розміщення транспорту, поки не знайдеться зацікавлена ​​людина.

Варіанти вирішення поширених проблем викупу автомобіля після ДТП

Якщо терміново знадобилися гроші, рекомендуємо викуп транспорту. Явною перевагою угоди є купівля авто в будь-якому стані. Звичайно, не варто розраховувати на велику суму, адже викуп грунтується на справності та зовнішньому вигляді машини. Не приховуйте поломки, компанії використовують товщиноміри і інші прилади для визначення дефектів. Якщо з автомобілем немає правових проблем, сміливо виставляйте вартість. Вона повинна бути об’єктивною, включати рік випуску, інтенсивність експлуатації, знос деталей, частоту ремонту і властиві несправності. Особливої ​​уваги потребує ходова частина, гальмівна система, трансмісія і двигун.

Вкладетеся в передпродажну підготовку, це підвищить суму викупу. Реально оцініть витрати на реставрацію. Якщо вони перевищують половину вартості агрегату, обмежтеся косметичним ремонтом. Досить зашпаклювати вм’ятини, відполірувати корпус і вимити салон, щоб зменшити наслідки ДТП. Дізнатися оптимальну суму викупу ви можете в АвтоБрокер. Компанія пропонує швидку оцінку з виїздом фахівця. Етапи угоди документально фіксуються, тому можете бути впевнені в безпеці викупу автомобіля після ДТП.

Похожие записи