Договір купівлі продажу автомобіля зразок 2018 при автовикупі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Пропонуємо вашій увазі бланк Договору купівлі-продажу автомобіля зразка 2019 року, між фізичними особами, що включає в себе акт прийому-передачі транспортного засобу.

Необхідні документи для оформлення викупу автомобіля при купівлі продажу.


Документи з боку Продавця:

 • Техпаспорт транспортного засобу
 • Свідоцтво про реєстрацію автомобіля
 • паспорт громадянина

Документи З боку Покупця:

 • паспорт громадянина


Рекомендації щодо заповнення форми Договору купівлі продажу автомобіля 2019:

Заповнюємо типовий Договір ручкою одного кольору (синьою або чорною) в трьох примірниках, Продавцю, Покупцеві і в ГИБДД. Приклад заповнення між фізичними особами представлений нижче в шаблоні-зразку.

 1. Вказуємо дату і місце оформлення (місто) угоди.
 2. Вписуємо уважно паспортні дані Продавця і Покупця. Зразок заповнення Договору Купівлі продажу автомобіля 2019. Стор 1 з 2
 3. Заповнюємо дані про автомобіль з техпаспорт Транспортного засобу.
 4. Вказуємо вартість продажу або викупу авто.
 5. Виробляємо обмін грошей і ключів. Після цього Продавець і Покупець підписують Договір купівлі продажу. Реєструвати і завіряти у юристів його тепер немає необхідності.

Завантажити зразок договору в форматі .pdf можна за посиланням.


Якщо ви не хочете витрачати свій час на оформлення паперів і іншу бюрократію, а вам потрібно продати свій автомобіль скористайтеся послугами Автовикуп в Києві. Наші співробітники все зроблять за вас.

Як оформити викуп автомобілів після ДТП

Чимало власників уживаного транспорту вдаються в питання “як продати автомобіль”. Вони стикаються з низкою проблем, серед яких виділяється оформлення документів. Важливо проявляти обережність при продажу машини, з чим допоможе автовикуп Київ. Це особливо актуально для аварійного і вживаного транспорту, який продають на вторинних ринках. Такі місця рідко стежать за безпекою угод, тому вони нездатні захистити права людини. На ринку України АвтоБрокер займає стабільне місце, адже пропонує викуп битих авто на вигідних умовах. Щоб не допустити обману, довіряйте продаж досвідченій компанії. Пропонуємо розглянути особливості оформлення договору, а також переваги автовикупу в Київській області.

Вибираємо безпечний автовикуп з договором

Продаж автомобіля може здаватися легким завданням, але він приховує багато складнощів. Покупця не завжди влаштовує вартість, тому доводиться знижувати вигоду. На цьому тлі люди звертаються до скупників, адже компанії обіцяють викуп авто після ДТП Київ за кілька днів. Як гарантію, вони укладають договір, але він не завжди здатний захистити. Часто скупники прикриваються вигідними умовами, які виявляються рекламним трюком. Важливо вивчити особливості автовикупу в Києві, адже договір може приховувати необумовлені витрати. У разі обману складно довести вину, а компанії часто уникають відповідальності. АвтоБрокер регулярно чує про нечесну оцінку, в ході якої навмисно знижується ціна машини. Щоб не ризикувати з продажем аварійного транспорту, рекомендуємо професійний автовикуп в Київській області.

Як уникнути обману при оформленні договору:

 • перевірте максимум документів скупника;
 • по можливості консультуйтеся з юристом;
 • завжди читайте текст з дрібним шрифтом;
 • уважно вивчіть умови документа.

Послуга автовикупу після ДТП нещодавно на ринку України, але вже стала популярною. Вона потрібна завдяки швидкості, щоб швидко продати биту машину. Оскільки дорожні події звичні для жителів Києва, АвтоБрокер допомагає позбутися проблемного агрегату. Наслідки аварій індивідуальні, але завжди приносять проблеми. Деякі власники транспорту воліють ремонт, але автовикуп після ДТП вигідніше реставрації. Вигідніше обміркувати викуп авто, щоб заощадити цінний час. Послуги скупника являють собою продаж транспорту Auto Broker, тому не потрібно цілими днями шукати покупця. Якщо раніше доводилося подавати оголошення в газети й тематичні сайти, то сьогодні досить укласти договір з AutoBroker.

Перевага компанії у відкритій співпраці. Клієнт повністю ознайомлений з умовами, що виключає шахрайство. Всі папери відповідають нормам законодавства, тому не потрібно переживати про безпеку угоди. АвтоБрокер допомагає оформити документи купівлі-продажу, щоб не довелося витрачати час в чергах. Процес автовикупу Київ включає оцінку, в ході якої фахівець оглядає транспорт. Після вивчення слабких сторін, наслідків зносу і результатів аварії він пропонує чесну вартість машини. Ставка автовикуп одна з вищих на ринку, адже компанія викуповує автомобілі в будь-якому стані. Укладаючи договір, будьте впевнені в безпеці продажу машини. Зв’яжіться з менеджером Auto-broker і замовте незалежну оцінку з виїздом.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут