На що звернути увагу при покупці автомобіля

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Все більше людей придивляється до сегмента старих автомобілів. Це можливість заощадити гроші, але така угода має особливості. Не завжди власник транспорту говорить правду про технічну справність машини, а іноді навмисно приховує дефекти. Необхідно знати, на що звернути увагу при покупці. Це допоможе заощадити бюджет, а також вбереже від невиправданих ризиків.

На що звернути увагу при покупці автомобіля

На які труднощі натрапляє покупець

Сьогодні ринок старих авто дуже розвинений, що дає гнучкість вибору. Більшість моделей машин можна купити з пробігом, заощадивши частину вартості. Такі оголошення зустрічаються на торгових майданчиках інтернету, спеціалізованих ринках і серед пропозицій компаній брокерів. Звичайно, не всі дають чесну інформацію про справність транспорту, тому вигідна пропозиція може обернутися збитком. Важливо розуміти, що крім явних дефектів кузова або салону, можуть бути присутніми поломки «під капотом», тому слід підготуватися до огляду. Компанія АвтоБрокер пропонує старі машини з гарантією якості. Детально оглядаємо авто перед продажем, гарантуючи безпечну угоду.

Що тягне за собою покупка транспорту без огляду:

  • порушений контроль автомобіля порушує маневровість на дорозі;
  • раптовий вихід деталей з ладу потребує незапланованого ремонту;
    • проблеми з документами у вигляді підв’язаного кредиту або крадіжки.

Купуючи автомобіль з дефектами кузова, можна вкластися в реставрацію, але якщо у нього проблеми з документами, ви ризикуєте залишитися без машини та грошей. Потрібно перевірити документи, в яких вказаний рік випуску та персональний VIN-код. З його допомогою отримують докладні технічні відомості від виробника. Якщо код затертий або відсутній, це сигнал тривоги, адже машина може бути в розшуку. Також поширений продаж з дублікатом документів (оригінали загублені), але такий документ може містити недійсні дані. Як результат, доведеться доводити непричетність до правопорушення. Аналогічно слід перевірити документи власності, чи не зарахований за машиною непогашений кредит.

Що приховується під капотом

Перед оглядом машини їй потрібно дати кілька годин спокою. Якщо за цей час на асфальті з’являться краплі олії, бензину або гальмівної рідини – це серйозна несправність. Знадобиться вивчити стан мотора, а також запросити у водія сервісну книжку транспорту. У ній вказана інформація про технічний стан на основі перевірки СТО. Не варто довіряти занадто чистому двигуну, в такий спосіб маскують недоліки роботи. За час експлуатації зношуються ремені мотора, тому потрібно подбати про їх заміну. Після цього оглядають якість масла: при справній роботі автомобіля рідина чиста і не пузириться. Звичайно, в старому авто допускаються недоліки, але вони не повинні створювати проблеми безпеки й комфорту водія.

Зовнішній вигляд кузова формує враження про машину, тому відповідальний продавець проводить передпродажну підготовку. Слід оглянути елементи кузова, лонжерони, пороги, крила, днище, кромки та простір навколо фар на предмет корозії. Своєчасне обслуговування й антикорозійне покриття виключають появу іржі. Особливої уваги потребує геометрія кузова. Не повинно бути нерівностей між зазорами дверей, багажника і капота. Це можна виміряти візуально або за допомогою приладів. Якщо транспорт зазнав ДТП, вм’ятини вирівнюють шпаклівкою. Незалежно від якості реставрації, водій повинен повідомити про подію. Якщо він замовчує і є підстава для сумнівів, використовують товщиномір.

На що звернути увагу при покупці автомобіля

Якщо в бюджеті достатньо грошей, допомогу у виборі автомобіля можна довірити майстру СТО. У його розпорядженні великий досвід, тому фахівець дасть об’єктивну оцінку про стан машини. Щоб купити старий транспорт і не витрачати час на технічний огляд, звертайтеся в АвтоБрокер. Компанія не тільки викуповує, але і продає машини за вигідною ціною. Всі моделі пройшли попередню оцінку і ремонт серйозних дефектів. Гарантуємо безпеку експлуатації, а також швидке оформлення угоди. Дізнайтеся більше на сайті АвтоБрокер або отримайте консультацію менеджера.

Похожие записи