fbpx

Основні фактори, які впливають на вартість автомобіля

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Наважуючись на продаж автомобіля, власник очікує отримати максимальну виручку. Реальність така, що покупці з підозрою ставляться до уживаного авто. Вони не хочуть переплачувати за транспорт з пробігом, побоюючись поломок. Слід встановити об’єктивну вартість, яка відобразить реальний стан і ступінь зносу. Це підвищить ймовірність успішного продажу, і скоротить час пошуку покупця. АвтоБрокер пропонує розібратися, які чинники впливають на ціну автомобіля. Замовте консультацію менеджера і швидку оцінку транспортного засобу.

Доступні способи підвищити цінність автомобіля при викупі

Коли мова заходить про продаж машини, ціна повинна влаштувати покупця і власника. Більшість водіїв орієнтується на середню вартість аналогічних оголошень, але у кожного авто свої особливості. Попит є ключовим фактором формування ціни. Це добре помітно на брендових моделях, які через кілька днів користування втрачають половину собівартості. Для більшості машин показник зниження ціни дорівнює 20-40% щорічно, тому не зволікайте з продажем. Навесні традиційно спостерігається зростання попиту, тому утримайтеся від угоди восени і взимку (літо вважається нейтральним періодом). Навіть якщо ви власник вітчизняного «раритету», є шанси отримати хорошу виручку. АвтоБрокер пропонує оптимальну вартість викупу автомобілів з пробігом.

Основні фактори, які впливають на вартість автомобіля

Про що ви могли не знати при оцінці авто:

Сервісне обслуговування у офіційного дилера підвищує вартість транспорту. Це пов’язано з дотриманням технологій і досвідом персоналу, який виправить поломку до її прояви.
Додаткові прилади, навігація, світлодіоди і музичні системи не впливають на виручку. Покупець платить за транспорт, а не поліпшення минулого власника.
Оригінальний колір автомобіля цінується більше екзотичної фарбування. Водії наносять аерографію і змінюють тон, але це рідко доводиться до смаку новому власнику.
Полірування та оновлення лакофарбового покриття здатні вплинути на вигоду угоди. Аналогічно слід очистити елементи салону, і оновити чохли сидінь.

Пробіг транспорту – це один з основних параметрів формування ціни. Технічно справна машина, яка пройшла 500 000 км, не може дорого коштувати (навіть якщо недавно зійшла з конвеєра). Іноді власники авто скручують пробіг. Це може обернутися проблемою, адже покупець не зможе визначити потребу в сервісному обслуговуванні. Працездатність агрегату обов’язково бере участь у формуванні вартості. На це впливає частота ремонту, знос деталей, факт дорожньої пригоди. Безпроблемна робота двигуна, трансмісії, ходової частини і гальмівної системи значно підвищить розмір виручки. Заміна застарілих приводних ременів, елементів підвіски, колодок, роликів та технічних рідин позитивно впливає на цінність транспорту.

Деякі власники автомобіля намагаються хитрувати, завищуючи вартість і приховуючи дефекти. Дотримуйтеся правди, адже існує маса приладів для визначення зносу. Ціну машини може вказувати комісійний майданчик або майстерня, які займаються реставрацією або скупкою деталей. Як правило, з такою пропозицією водій втрачає до половини прибутку. Щоб залишитися з вигодою, звертайтеся в AutoBroker. Досвідчена компанія викуповує автомобілі в будь-якому стані. Не потрібно обмірковувати ціну, ми пропонуємо професійну оцінку. Спеціаліст в короткий час огляне авто і визначить вартість. Підготувавши машину перед продажем, власник машини зможе розраховувати на велику суму. Гарантуємо безпеку угоди і своєчасну виплату.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут