Постановка автомобіля на облік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Закон чітко регламентує правила покупки автомобіля. З кожним роком законодавча база змінюється, що стає проблемою недосвідченому власнику авто. Купуючи машину в салоні або приватного продавця, її необхідно ухвалити на облік. У порівнянні з минулими роками, процедура спростилася, але залишає «відкриті» питання. Важливо знати правила реєстрації автомобіля, щоб уберегти себе від непередбачених витрат. Якщо немає досвіду постановки авто на облік, компанія АвтоБрокер допоможе оформити документи.

Постановка автомобіля на облік

Як вирішуються проблеми: про що не говорять

Купівля машини в салоні – це безпечно, адже компанії піклуються про репутацію. У більшості випадків вони оформляють документи без додаткового участі власника, але варто бути обережним. Пам’ятайте, не всі салони «чисті на руку», тому детально вивчіть умови договору і відповідальності сторін. З старим транспортом процедура складніше, особливо для імпортних моделей. Раніше відділення МРЕВ користувалися недосвідченістю водія в свою користь, але сьогодні реально ухвалити авто на облік без додаткових вкладень. Дізнайтеся більше у представника АвтоБрокер і дотримуйтесь підказками статті.

Для реєстрації машини не потрібні довідки-рахунку. Саме вони були лазівкою для отримання тіньового доходу співробітниками держслужб. Тепер досить договору купівлі-продажу та звернення в сервісний центр МВС. Іноді відділення відмовляються його оформляти через брак бланків або відсутності адміністратора. В цьому випадку можна звернутися в інше відділення, адже місце реєстрації більше не прив’язане до прописки. Нотаріуси пропонують реєстрацію договору купівлі-продажу без необхідності витрачати час на черги. За послугу доведеться платити, хоча в сервісному центрі МВС вона обійдеться безкоштовно.

Поради експертів про реєстрацію авто

Вітчизняні водії активно набувають старі машини. Це можливість заощадити і знайти бажаний автомобіль за розумні гроші. Приватні продавці пропонують ТЗ з пробігом, але угода вимагає обережності. Важливо ретельно перевірити справність машини, щоб в подальшому не оплачувати її ремонт. АвтоБрокер не рекомендує уникати оцінки, яка останнім часом перестала бути обов’язковою. Це дає впевненість у працездатності ТЗ, а також вбереже від ризиків (активний кредит, розшук правоохоронними органами, побували під водою машини). Після цього укладається договір купівлі-продажу або генеральна довіреність. Для останньої важлива обережність, адже довіреність не передбачає перевірку достовірності документів та законності номерів.

Постановка на облік займає пару годин. Знадобиться оформити заяву, надавши наступні документи:

  • техпаспорт автомобіля і державні номери. Якщо ТЗ вже зняли з обліку, прикладаються транзитні номери і облікова картка;
  • висновок банку, якщо машина куплена в кредит (договір з фізичною особою, довідка погашення заборгованості, договір застави);
  • поліс обов’язкового страхування від нещасних випадків;
  • акт експертної оцінки транспортного засобу;
  • оригінал і копія паспорта власника;
  • ідентифікаційний код власника.

Новому власникові машини необхідно зробити обов’язкові платежі. Оплачується оформлення техпаспорта, видача номерного знака (можливо збереження минулого номера), послуги сервісного центру. Оплата проводиться в безготівковій формі за виданими реквізитами. Якщо МВС працює без затримок і черг, через кілька годин видається пакет документів і номерні знаки. Рекомендуємо виділити запас часу, адже можливі непередбачені затримки. АвтоБрокер допоможе вирішити автомобіль на облік. Пропонує послуги викупу і продажу старих машин за низькими цінами. Реєстрація не займе багато часу, адже цим займуться навчені співробітники. Звертайтеся до нас і отримаєте професійне рішення вашого питання.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут