Реєстрація човнів в Україні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Придбання катера, човна або гідроцикла це тільки перший крок до повноправного використання плавзасоби. Кожен новоспечений господар починає довгий шлях по безлічі інстанцій для збору документів для реєстрації човна. В Україні цими питаннями відає єдина установа, УкрМорРічІнспекція, яке змушене обслуговувати всіх власників човнів.

При продажу водного транспорту необхідно оформити договір купівлі-продажу плавстредств. При цьому продавець оплачує податок з доходів фізичних осіб в розмірі 5% від вартості водного транспорту. Оформлення плавзасобів (оформлення човни, катери, яхти, гідроцикли, скутери) дуже трудомісткий процес, але звернувшись до нас, Ви заощадите ваш цінний час. При оформлення документів на водний транспорт (човен, катер, яхту, теплохід або гідроцикл) так само знадобитися оцінка водного транспорту.

Якщо ви хочете без проблем поставити на облік своє плавзасіб без відвідування численних інстанцій і заповнення безлічі анкет, “Auto-Broker” з радістю вам в цьому допоможе!

Документи необхідні для оформлення плавзасоби фізичною особою

 • Від продавця: паспорт і ідентифікаційний код
 • Від покупця: паспорт та ідентифікаційний код
 • Судновий білет, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право плавання під державним прапором.

Документи необхідні для оформлення плавзасоби юридичною особою

 • Від продавця: паспорт і ідентифікаційний код
 • Від покупця: паспорт та ідентифікаційний код
 • Судновий білет, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право плавання під державним прапором.
 • Свідоцтво про державну реєстрацію (копія з печаткою).
 • Оригінал довіреності на співробітника, яка уповноважує його продати / купити водний транспорт (на фірмовому бланку компанії, з зазначенням вартості водного транспорту і зразка підпису довіреної особи).
 • Посвідчення особи довіреної особи (паспорт).

Які човни підлягають обов’язковій реєстрації?

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів “Про затвердження Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України від 26 вересня 1997 р. N1069 (Дія цього Порядку не поширюється на: веслового суду, які використовуються без двигуна, довжиною до 2,5 метра).

Під маломірними суднами у частинах першій, третій, четвертій і п’ятій статті 116, частини другої статті 116-1, частини третьої статті 116-2, частини першої статті 117, статті 118, частини третьої статті 129, частини п’ятої статті 130 цього Кодексу слід розуміти самохідні судна з головними двигунами потужністю менш як 75 к.с. (55 кВт) і несамохідні судна, парусні судна валовою місткістю менше 80 реєстрових тонн (або одиниць), а також моторні судна незалежно від потужності двигунів, але валовою місткістю не більше 10 реєстрових тонн (або одиниць) та несамохідні судна (гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограм, байдарки – 150 і більше кілограмів, надувні судна – 225 і більше кілограмів), що належать громадянам.

Хто може реєструвати човен?

Подавати документи для реєстрації гумового човна, катера, гідроцикли можуть тільки громадяни України досягли повноліття, або юридичні особи зі стовідсотковим українським капіталом.

Крім реєстрації човнів в Україні наша компанія надає всі супутнє послуги:

 • Консультація і допомога при постановці на облік нових, а так само б / у плавзасобів.
 • Складання договорів комісії, купівлі-продажу, оцінка плавзасобів
 • Допомога при знятті з обліку.
 • Внесення змін до суднового квиток або Свідоцтво про право власності та Свідоцтво про право плавання під державним прапором України (заміна двигуна).
 • Оновлення документів у яких закінчився термін дії.
 • Підготовка документів і проходження щорічного технічного огляду.

Похожие записи