fbpx

Викуп автомобілів будь-яких марок від 1990 року випуску

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Кількість автомобілів на наших дорогах зростає практично щодня. У зв’язку з цим збільшується і кількість угод з купівлі – продажу транспортних засобів. Сьогодні на авторинку представлена ​​велика кількість пропозицій старих машин, і розібратися в них, зробивши правильний вибір, і продавцям, і покупцям в більшості випадків досить складно. Всі продавці прагнуть продати свій автомобіль якомога швидше, і за максимальною ціною, при цьому, не загубившись серед аналогічних варіантів. З іншого боку, покупець бажає придбати те, що йому найбільше підходить, за короткий проміжок часу і з мінімальними фінансовими витратами.

Грамотно написаний і оформлене оголошення, періодично оновлюється, не є повною гарантією успіху в продажу своєї «ластівки». До того ж попит на старі авто з великим терміном експлуатації досить специфічний, і пошук покупця займає досить багато часу. Саме тому компанія Автоброкер пропонує свої послуги по Автовикуп будь-яких марок від 1990 року випуску. З нашою допомогою продаж автомобіля відбувається швидко і з максимальною вигодою.

Ми є спеціалізованою компанією, і надаємо весь комплекс послуг, пов’язаних з купівлею та продаж авто з пробігом вже протягом тривалого часу. Такий сервіс користується великим попитом по цілому ряду причин:

 • В першу чергу, як прагне до отримання певного прибутку сторона, компанія зацікавлена ​​в укладанні угод з автомобілями, які мають великий пробіг. Як і для будь-якого іншого товару, вартість авто визначається з урахуванням його марки, технічних характеристик, року випуску.
 • Скориставшись запропонованим сервісом, продавець отримує неоціненну можливість заощадити велику кількість часу і нервової енергії, пов’язаної з пошуком покупця шляхом телефонних переговорів і розміщення оголошення, боязню встановити невигідну ціну.
 • Багато хто боїться самостійно проводити грошові розрахунки з використанням значних грошових сум, оскільки між сторонами дуже рідко виникає повне взаєморозуміння і довіру.
 • Не слід забувати і процедурі офіційного оформлення документів, яка викликає тільки негативні емоції.

Всі вищевказані ризики, пов’язані зі складністю операції, компанія повністю бере на себе.

Процес продажу авто від 1990 року

Викуп автомобіля з пробігом відбувається в три етапи

 • Клієнт звертається в спеціалізовану компанію, і привертає її до оформлення купівлі – продажу свого автомобіля. Для цього слід зателефонувати нашим менеджерам до Києва, або залишити оформлену заявку на офіційному сайті. Після цього фахівці зв’язуються з клієнтом, обумовлюють час і місце прибуття фахівця для огляду та оцінки автомобіля.
 • До місця знаходження машини, в строго обумовлений час, прибуває фахівець компанії, що займається оціночною діяльністю, проводить огляд і визначення вартості авто. Ціна продажу формується з урахуванням його характеристик, технічного стану і виявлених дефектів.
 • Здійснення безпосередньої угоди, в ході якої відбувається повний розрахунок і оформлення всіх необхідних документів.

Персонал нашої компанії, що спеціалізується на огляді і визначення технічного стану автомобіля, має необхідний досвід і високу кваліфікацію. Багато з них є автомобілістами з великим стажем, тому для них діагностика авто, виявлення несправностей і реального стану вузлів і агрегатів авто технічно нескладне значних труднощів. Високі вимоги, які пред’являють до спеціалістів, сприяють виконанню ними своїх обов’язків без помилок і в точній відповідності до встановлених вимог. Їх зацікавленість грунтується на тому, що в разі виявлення неполадок при подальшій реалізації транспортного засобу збитки несе компанія.

Успішна діяльність на вторинному автомобільному ринку в сучасних умовах неможлива без постійного моніторингу тенденцій щодо попиту та пропозиції на певні марки і моделі авто на поточний момент часу. Для того щоб попередньо ознайомитися з рівнем цін, слід відвідати офіційний сайт компанії, вказати технічні параметри транспортного засобу та отримати необхідну інформацію.

Процес угоди купівлі – продажу автомобіля з пробігом від 1990 року випуску супроводжується фахівцями компанії з її початку і до повного завершення. При цьому здійснюється оформлення всього пакета документів, зняття авто в органах реєстрації. Процедура займає всього кілька годин. Для зручності і заохочення клієнтів всі фінансові витрати, пов’язані з переоформленням, бере на себе компанія. Після закінчення всіх передбачених процедур продавець отримує належну йому суму грошей. Розрахунок може проводитися за бажанням клієнта, як в готівковій, так і в безготівковій формі.

Що необхідно для Автовикуп?

Для швидкого оформлення авто викупу продавець автомобіля повинен надати наявний комплект ключів запалювання, а також документи, які свідчать і правомочності володіння автомобілем і участі в укладенні угоди. До них відносяться:

 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
 • Паспорт продавця.
 • Генеральна довіреність (у разі, якщо продавець не є власником автомобіля).
 • Документи про сервісне обслуговування (при їх наявності).

Остання позиція є необов’язковою, оскільки така документація після тривалої експлуатації транспортного засобу зберігається досить рідко. Незайвим є і талон про проходження технічного огляду. Він сьогодні в обов’язковому порядку не потрібно, але його наявність, а також надання попереднього документа, є позитивним моментом для продавця. Таким чином останній підтверджує, що авто не має прихованих недоліків, і його оцінка відбувається за максимально можливою ціною.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут