Викуп елітних автомобілів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Продаж елітної машини за хорошу ціну – справжня епопея: транспорт потрібно привести в порядок, витратитися на рекламу, щоб знайти гідного покупця. Перегляди перетворюються на справжнє випробування для власника, адже доведеться поспілкуватися не з одним десятком «глядачів», вислухати критичні зауваження.

Сам процес може здатися принизливим для власника дорогої машини, яка відноситься до сегменту елітних. Вихід є – це викуп елітного автомобіля компанією Автоброкер з Києва. Власникам елітних машин пропонується реальна ціна, швидка оцінка вартості, зручне співробітництво. Викуп авто вбереже від ряду неприємностей, включаючи ризик нарватися на шахраїв.

✅ Викуп елітних автомобілів у Києві і по всій Україні
✅ Викуп елітного авто за 1 годину
✅ Продати авто дорого та безпечно
✅ Терміновий викуп елітних машин у будь-якому стані

Вимоги до елітного автомобіля при викупі

   1. Належний технічний стан. Елітна машина не повинна мати несправностей, усунення яких можна порівняти з її вартістю.
   2. Відсутність обтяжень. Автомобіль не повинен бути в заставі, бути предметом оренди, неврегульованого судового спору.
   3. Належність власнику. Реалізувати транспортний засіб може тільки його власник, і дане право необхідно підтвердити документально.
   4. Підтверджене походження. У брокера є право перевірити VIN-номер кузова, переконатися в тому, що він не був перебитий, відновлений і т.д.

Права і обов’язки покупця і продавця фіксуються в договорі, тому інтереси сторін надійно захищені. При необхідності, текст угоди при викупі елітного авто може бути підданий юридичній експертизі за бажанням власника автомобіля.

При оцінці вартості викупа елітного автомобіля враховуються такі чинники    

   • Ринкова ціна машини. Приймаються до уваги вчинені або плановані угоди в Україні, а також в європейських країнах. Визначити вартість часом може тільки оцінювач з високим рівнем досвіду.
   • Поточний стан. На вартість впливає як пробіг, так і рік випуску, умови зберігання, зовнішній вигляд. Будь-яка машина втрачає свою елітарність, якщо вона ремонтувалася неоригінальні запчастини або не обслуговується зовсім.
   • Необхідність ремонту, відновлення. Серйозні несправності ходової частини, двигуна, кузова, які потребують усунення, знижують викупну вартість.
   • Попит на марку. Нарешті, навіть при високій ринковій ціні важливим фактором залишається затребуваність автомобіля на ринку. Якщо їм ніхто не цікавиться, то в подальшому реалізувати актив буде важко.

Важлива перевага компанії Автоброкер – це індивідуальне обговорення всіх умов з власником машини при викупі елітного автомобіля. Елітарність передбачає особливий підхід до побажань і потреб власника. Так, при визначенні вартості в розрахунок може прийматися висновок, зроблений атестованим оцінювачем в установленому порядку. Останнє слово завжди залишається за клієнтом.

Які марки машин належать до числа елітних?

Питання про віднесення автомобіля в цю категорію вирішується індивідуально. Як правило, мова йде про машини преміального рівня від таких марок, як Porsche, Lamborgini, Bugatti, Mercedes, Audi, Infiniti. Це може бути і представницький седан, і унікальний позашляховик, і супер-кар. Зрозуміло, знайти покупця на такий транспортний засіб завжди непросто. Може знадобитися кілька місяців пошуків, залучення до участі в угоді банків – не завжди фізичній особі така робіт зручна.

Причини звернутися за викупом елітних авто в Автоброкер

   1. Професійна оцінка. Для визначення ринкової ціни машини використовуються послуги незалежних фахівців. Застосовуються об’єктивні критерії, які завжди можна перевірити ще раз, знайти помилки і неточності.
   2. Чесна вартість. Викупна ціна, обговорювана сторонами, знаходиться на високому рівні. Це значно вигідніше самостійного продажу, так як не доведеться витрачатися на рекламу і послуги посередників.
   3. Швидкий викуп елітних автомобілів. Оформлення угоди відніме мінімум часу, після чого власнику передаються його гроші.
   4. Зручна форма розрахунку. Грошові кошти передаються так, як це підходить клієнту: готівкою або через банківську організацію.

Викуп елітних машин після ДТП

Елітні машини, що потрапили в аварію, моментально втрачають в ціні. Їх самостійний продаж без відновлення стає неможливою. Проблема і в тому, що визначити приблизну ціну ремонту без експертизи неможливо. Компанія «Автоброкер» розгляне різні варіанти співпраці, в тому числі – викуп авто після ДТП. Рішення про здійснення угоди приймається після огляду транспортного засобу фахівцем.

Чому краще звернутися за викупом?

Елітні машини швидко втрачають в ціні – покидаючи салон, автомобіль вже дешевшає на 25-30 відсотків, хоча його пробіг мінімальний. Є винятки, коли мова йде про рідкісні або ексклюзивних машинах. Але найчастіше самостійний продаж машини – це величезна кількість проблем при негарантованої результаті.Досить подивитися заголовки популярних новин Києва, щоб побачити там страшні історії власників. Кому-то «пощастило» – він всього лише позбувся машини, наштовхнувшись на шахраїв. Але є реально страшні ситуації, коли через транспортного засобу люди ставали жертвами злодіїв.

Самостійний продаж елітного автомобіля скрутна

   • Високі ризики. Велика сума грошей, дорога річ – це завжди загроза втратити її відразу.
   • Негарантований результат. Навіть публікація пропозиції протягом декількох місяців не дає стовідсоткової впевненості успіху.
   • Погіршення стану автомобіля. Самі ідеальні умови зберігання машини не дозволять зберегти її зовнішній вигляд, а постійне звернення до клінінгові компанії – це додаткові витрати.

Не втрачайте часу: зверніться в компанію «Автоброкер» з Києва, щоб отримати реальну ціну при викупі елітного авто. Це простий і швидкий спосіб отримати кошти, вирішити фінансову проблему без втрати свого часу.

 

 

Похожие записи