fbpx

Викуп мотоциклів – Київ Столичне шосе

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Серед сучасних транспортних засобів мотоциклетна техніка залишається одним з небагатьох засобів пересування, активність експлуатації якої безпосередньо залежить від погодних умов і пори року. Тривалий час потужні мотоцикли змушені простоювати в гаражах, втрачаючи свої первісні технічні характеристики і новизну. Залежність мотоциклів від сезону, часто не виправдовує вкладених в них коштів, що і змушує мотовласника позбавлятися від своїх залізних коней в прискореному режимі і за мінімальною вартістю.

Розташована в Києві компанія АвтоБрокер займається вигідною покупкою мотоциклів, які знаходяться в будь-якому технічному стані. Максимальна вартість викупу, відсутність документаційною тяганини і оперативність укладання угоди, роблять нашу компанію однією з найбільш затребуваних не тільки в Києві, а й прилеглих регіонах. Довіра мотовласника говорить про оптимальну вигоду співпраці з нами, зручність, чесності та професіоналізмі наших фахівців.

Професійні гідності компанії АвтоБрокер з викупу

Пропонований нами по-справжньому вигідний викуп мотоциклів, містить в собі розширений комплекс переваг, які рідко зустрінеш у аналогічних компаній України. Головним достоїнством професійної діяльності компанії АвтоБрокер є оптимальна ціна за мототехніку, що досягає 90 відсотків її первісної вартості. Звичайно, підсумкова ціна буде визначена після того, як незалежний експерт-оцінювач проведе необхідні заходи щодо огляду мотоцикла. З інших переваг нашої спеціалізованої компанії, численні власники мототехніки відзначають наступні:

 • оперативне оформлення угоди та отримання готівки;
 • надання сервісних послуг високого європейського рівня;
 • оптимальна вартість за мотоцикл в будь-якому технічному стані;
 • розширений діапазон послуг (викуп після ДТП, згорілих мотоциклів, з несправним двигуном, що потонули);
 • самостійне оформлення документації, що економить час і гроші клієнта;
 • безкоштовна евакуація мототехніки, зняття з обліку, робота оцінювача;
 • викуп кредитної техніки з повним погашенням заборгованості.


Ще однією особливістю нашої професійної діяльності є вигідний обмін мотоцикла на пропонований нами автомобіль, ціна якого повною мірою відповідає один одному. Ця послуга дозволяє швидко позбутися від несправної або побувала в аварії техніки і придбати якісну машину, на експлуатаційну ефективність і довговічність якої ми надаємо тривалі гарантії.

Ефективність партнерства з нашою компанією

Продати старий мотоцикл самостійно давно стало справою клопіткою і тривалим, віднімають у мотовласника масу особистого часу. Звернення в нашу компанію допоможе в оперативному режимі вирішити цю проблему і продати свою техніку не тільки з істотною фінансовою вигодою, а й без нервування. Крім того, партнерство з нами максимально зручно, так як ми здійснюємо терміновий викуп мотоциклів усіх існуючих моделей і в будь-якому технічному стані. Крім конструкційних несправностей техніки, ми практично не звертаємо уваги на супутню документацію, працюючи в основному з запчастинами і поставляючи їх на моторазборкі Києва.

Співпрацюючи з провідними банками України і перевіреними страховими компаніями, ми гарантуємо своєчасну виплату грошових сум за викуплену мототехніку і повний спектр додаткових послуг, серед яких: надання евакуатора, викуп мотоциклів як вітчизняного, так і імпортного виробництва, послуги з купівлі не тільки мотоциклів, а й всіх категорій мототехніки (скутери, гідроцикли, снігоходи), прямі консультації в онлайн-режимі через наш сайт, надання незалежного оцінювача і багато іншого. Наша робота спрямована на довгострокове партнерство, тому ми і надаємо клієнтам такі вигідні для них умови викупу мотоцикла.

Нюанси професійної роботи нашої компанії з викупу техніки

Викуп мотоциклів, це комплекс послуг, який спрямований на надання мотовласника оперативної допомоги в продажу їх техніки. Мотоцикли з пробігом, несправні і побували в серйозних ДТП купуються нами за найвищою ціною, що і робить партнерство з нами вигідним і зручним. Іншими факторами, які зробили цю послугу оптимально популярної і високоефективної є наступні:

 • ми зацікавлені в придбанні будь-якого мотоцикла і мототехніки;
 • офіційне оформлення угоди і прискорений процес отримання грошових коштів;
 • гарантії чесності, цілодобова подача заявок, ряд безкоштовних послуг;
 • відсутність для власника мотоцикла будь-яких ризиків, ми робіт повністю відкрито і без обману;
 • терміновість всього процесу викупу, що дозволяє клієнту позбутися від зайвої суєти;
 • мінімальні вимоги до документації і технічним станом техніки.

Ці та інші нюанси нашої професійної діяльності, роблять звернення до компанії АвтоБрокер оптимальним рішенням для людини, що вирішила швидко і максимально вигідно продати свій мотоцикл. При цьому немає необхідності переплачувати численним посередникам, втрачати час на оформлення документів і піддавати угоду ризику, знайшовши недобросовісних покупців, які виявлять 10 тисяч причин, щоб збити ціну з продаваної техніки і заощадити на вашу проблему.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут