огляд проблемних місць автомобіля

Як перевірити лакофарбове покриття автомобіля

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Зовнішній вигляд машини так само важливий, як технічні переваги, тому виробники піклуються про якість лакофарбового покриття (ЛКП). Доглянутий кузов приваблює покупця, а подряпини та відколи відштовхують. Іноді власники авто приховують вм’ятини під товстим шаром ЛКП, щоб продати проблемну машину. АвтоБрокер пропонує кілька порад, як визначити реальний стан транспорту з використанням товщиноміра і підручних засобів.

Як перевірити лакофарбове покриття автомобіля

Які проблеми можуть бути під свіжим шаром

Немає єдиного стандарту товщини фарби. Виробник вибирає її на свій розсуд, тому навіть в одній партії ці показники відрізняються. Товщина залежить від особливостей експлуатації (позашляховику потрібна стійкість до подряпин, а легковому транспорту досить базового захисту), погодних умов регіону і фінансових можливостей компанії. У нових автомобілів немає проблем з лакофарбовим покриттям, але для старої машини це часта проблема. Невеликі подряпини не впливають на працездатність автомобіля, вони з’являються в процесі експлуатації. Якщо водій став учасником ДТП, а на машині залишаючись вм’ятина, можуть бути зачеплені важливі деталі. Деяким власникам транспорту простіше перефарбувати авто для продажу, ніж займатися ремонтом, тому потрібно перевіряти ЛКП.

Чому важлива діагностика лакофарбового покриття:

  • добре відреставрований кузов – не гарантія справності. Професійна фарба приховує місце удару, але не вирішує його наслідки;
  • економія на якості. Власники авто нерідко використовують дешеві фарби, які швидко втрачають виразність;
  • купівля старої машини. Свіже лакування приваблює, але це відмінний спосіб приховати дефекти. Навіть несправне авто можна продати завдяки вмілому фарбуванню.

Щоб купити автомобіль з пробігом, досить звернутися на торгові майданчики або знайти оголошення в інтернеті. Обов’язково потрібно зустрітися з власником транспорту, щоб провести тест-драйв і оглянути машину. Недосвідчений покупець відразу звертає увагу на зовнішній вигляд. У більшості випадків він віддасть перевагу доглянутому авто, забувши про технічну сторону огляду. Завдання власника машини підготувати її до показу, не приховуючи недоліків, але не всі дотримуються цього принципу.

Як перевірити лакофарбове покриття автомобіля

Вірний спосіб робити огляду автомобіля

Для таких задач використовують товщиномір. Прилад діагностує товщину кузова, даючи точну оцінку. На ринку вони представлені варіантами з магнітом, електромагнітні, вихропотокові та ультразвукові. Остання модель універсальна, адже видає результат на будь-якій поверхні. Перед роботою пристрій необхідно відкалібрувати, після чого притулити до кузова. Якщо в деяких місцях показники різко відрізняються, це місце перефарбовано. Рекомендується перевіряти в теплому приміщенні, оскільки на холоді електроніка дає збої. При відсутності товщиноміра, використовують невеликий магніт, загорнутий в тканину. Він не втримається на ділянці зі шпаклівкою, але точного результату чекати не варто.

Візуальний огляд починається з зазорів. Місця сполучення елементів корпусу часто покриті сколами та нерівностями: ідеальне лакофарбове покриття кривих зазорів вказує на реставрацію після корозії. При виготовленні авто шви деталей практично непомітні, але їх добре видно після ремонту і додаткового шару фарби. Шагрень – це вид шорсткості, який виникає після неякісного фарбування. Він відсутній у нового автомобіля, але з’являється від неправильно обраного сопла фарбувального апарату і застосування надто густої фарби. Аналогічно зустрічаються проблеми з матовістю, спучуванням бульбашок і неприродним відливом кольору ЛКП.

При покупці транспортного засобу з пробігом, потрібно визначитися, скільки ви готові вкласти в обслуговування. Недоцільно купувати автомобіль, ремонт якого обійдеться в половину вартості. Цього легко уникнути, детально вивчивши стан ЛКП транспортного засобу. Звертайтеся в АвтоБрокер, якщо не хочете витрачати час на зустрічі з продавцем чи діагностику. Компанія має десятирічний досвід, ряд успішних угод і сучасний підхід до викупу. Допоможемо вибрати кращий автомобіль для вашого бюджету, а також оцінимо його реальну вартість за короткий час.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут