Як перевірити скручений пробіг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Сьогодні не важко буде знайти недороге авто на вторинному ринку. Водій виставляє машину на продаж, бажаючи швидше отримати гроші за транспорт з пробігом. Визначити характеристики автомобіля неважко, як і дізнатися Рік випуску. Власник вказує ціну на основі технічного стану, з огляду на стан деталей і пробіг. Саме цей показник ускладнює справедливу оцінку авто. Існує багато способів скрутити одометр, щоб ввести покупця в оману. Визначити реальний пробіг можна без підключення фахівців і складних маніпуляцій.

Як перевірити скручений пробіг

Причини і наслідки маніпуляцій

За даними статистики, власник авто щороку долає до 30 тис. Км. Це відбивається на зовнішньому вигляді і працездатності ТЗ, тому малий пробіг викликає підозри. Одометр фіксує і підраховує обороти колеса, зроблені за час експлуатації. Він переводить інформацію в зрозумілі людині цифри, які відображаються на циферблаті. Пробіг скручують, щоб підвищити вартість машини, адже покупець сприймає її менш зношеної. Для імпортних автомобілів з пробігом одометр коригують у велику сторону, оскільки знижуються витрати на митному контролі. Це вигідно продавцю, але потенційний покупець ризикує опинитися в збитку. Невідповідність пробігу стає причиною швидкої поломки агрегату, що вимагає великих витрат на ремонт.

Поширені методи скручування пробігу:

Не важко буде змінити показники механічного одометра. Майстер відключає сполучення спідометра з коробкою передач, після чого крутить привід в зворотному напрямку. За кілька годин недобросовісний водій позбавляється від 15 тис. Км. ходу.
Інформацію в електронному одометрі змінюють за допомогою перезапису внутрішньої пам’яті. Людина зламує пристрій за допомогою сигналів зовнішнього генератора імпульсів або програми на комп’ютері. Іноді для цього підключаються до плати, тому сліди втручання видно неозброєним поглядом.
Деякі компанії пропонують «омолодження» ТЗ за певну суму. Вони користуються великим попитом тіньового ринку. Співробітники змінюють показники пробігу в потрібну сторону

Для автомобілів з США діють системи Autocheсk і Carfax, які заносять дані поїздок в базу даних. Це ускладнює внесення невірного пробігу, адже точна інформація знаходиться в пам’яті бортового комп’ютера. Купівля старих авто часто супроводжується ризиком, тому пробіг слід ретельно перевірити перед покупкою. Це завдання можна довірити майстру СТО, який обстежує кожен елемент роботи машини і дасть незалежну оцінку. Щоб зберегти час і гроші, звертайтеся в АвтоБрокер. Спеціаліст огляне вказаний транспорт, виявивши найменші порушення. У нашому асортименті ви можете придбати б / у автомобілі з гарантією справності за низькою ціною.

Нестандартні способи визначити пробіг

Упевнитися в правдивості показників одометра можна самостійно. При заводський налаштування ряд цифр розташовується строго рівною лінією. Якщо водій підкручував пробіг, видно нерівності барабанів. Також на втручання вказують подряпини в місцях вкручування болтів. Для огляду електронного одометра знадобиться спеціальний сканер або комп’ютер. Оскільки інформація про експлуатацію дублюється в декількох сховищах (КПП, раздатки, електронний ключ, АБС), легко порівняти невідповідність зазначеного пробігу з фактичним. Якщо дані коректувалися, від покупки краще утриматися.

Дізнатися про пробіг авто можна і без одометра. Завжди звертайте увагу на роботу двигуна. Загляньте під капот, щоб читати дані ВІН-коду і заводські бирки, що вказують дату виготовлення. Варто оглянути стан шківів, якість моторного масла і кріплень. При включенні запалювання не повинно бути сторонніх звуків, як і темного кольору вихлопних газів. Вм’ятини, тріщини і тьмяний колір лакофарбового покриття кузова невластиві новій машині (бажано застосовувати товщиномір). Тканинний або шкіряний салон швидко зношується, а потертості керма, кнопок, важелів і педалей вказують на тривалу експлуатацію. Не варто поспішати з покупкою вживаного транспорту, вигідніше довіритися АвтоБрокер. Компанія має реальний досвід на вітчизняному ринку. Пропонуємо швидкий викуп автомобіля і професійну перевірку пробігу.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут