Як перевірити стан двигуна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Двигун автомобіля активно зношується під час експлуатації. Він вимагає регулярного обслуговування, але не завжди водії звертаються в сервіс. Нехтування «здоров’ям» машини призводить до поломки силового агрегату. Оскільки ремонт обходиться в чималу суму, багато хто вирішує продати автомобіль. Новому власникові слід проявляти обережність, щоб не стати власником проблемної машини. АвтоБрокер допоможе розпізнати справний двигун, щоб угода принесла максимум вигоди.

Чи реально обійтися своїми силами

Все більше людей купує старі автомобілі. На ринку реально знайти практично будь-яку модель за розумні гроші. Багато хто вибирає машину за зовнішнім виглядом, покладаючись на сумлінність продавця. У більшості випадків кузов відображає стан машини. Після ДТП залишаються вм’ятини, а без догляду іржавіють стінки. Власник ТЗ може відреставрувати їх перед продажем, але поломки двигуна важче приховати. Краще довірити діагностику спеціалізованому СТО, але якщо немає такої можливості, скористайтеся порадами АвтоБрокер. Перед переглядом потрібно мати при собі ключ свічки, невелике дзеркало, ліхтарик, рукавички і вологу дрантя. Перевіряйте двигун перед запуском, поки він не розігрівся. Це дасть оптимальну оцінку пуску мотора. Деякі водії демонструють прогріте авто. У такій спосіб ховаються дефекти силового агрегату.

Основні методи перевірки двигуна:

  • досвідченому співробітнику СТО досить побіжного огляду, щоб розглянути поломку.
  • комп’ютерна діагностика може бути застосована для більшості сучасних автомобілів;
  • самостійна перевірка займе більше часу, але при грамотному виконанні дасть точні результати.

Якість роботи двигуна можна визначити за зовнішнім виглядом. У нормальному стані він відрізняється середнім забрудненням. Власник транспорту може почистити підкапотний простір, але мотор повинен залишатися в робочому вигляді: помірна кількість пилу і бруду вважається нормальним. Якщо він дочиста почищений, це може бути спробою приховати дефекти. На справному двигуні не повинно бути масляних патьоків. Слід оглянути розподільник запалювання і бензонасос. Витік масла вказує на погано затиснутий хомут, звуження прокладок, знос ущільнювачів або порушене внутрішнє тиск. Для приводу ГРМ можна зняти ремінь для візуального огляду. Якщо навколо болтів і гайок присутні подряпини, такий мотор розкривали для ремонту. Наскільки серйозною була поломка, можна тільки припустити.

Технічні нюанси роботи двигуна

Стан технічних рідин відображає якість роботи машини. Витягніть щуп для вимірювання рівня масла. На кришці горловини не повинно бути нальоту і чорної рідини. Масло світлого кольору недавно змінювалося, тому дізнайтеся причину заміни. Злегка тьмяний відтінок нормальний для рідин, таке масло трохи застаріло. Спінене і біле масло свідчить про просочування води або перегрів мотора. Від покупки такої машини краще відмовитися, інакше незабаром доведеться ремонтувати двигун. Компресія не повинна опускатися нижче 10 кг / см2, а різниця між циліндрами не повинна перевищувати 1 кг / см2. Тиск масла на холостих обертах оптимально становить до 0,8 кг / см2 (вимірюється манометром), а в робочому стані зростає до 4 кг. Якщо показники відрізняються від допустимих, двигун працює не коректно.

На фінальному етапі займіться тест-драйвом. Прислухайтеся, чи немає сторонніх звуків, постукувань і вібрацій. Колір вихлопів повинен бути прозорим. Якщо він темного відтінку і наближається до чорного кольору, слід замінити сальники (в окремих випадках досить калібрування инжекторной системи і карбюратора). В робочому стані справна машина легко заводиться, долає підйоми без зниження передачі. Вже після поїздки повторно відкрийте капот для фінального тесту. Відсутність пара, розпечених поверхонь і шуму підтверджує справність мотора, тому сміливо купуйте машину. Щоб заощадити час на пошук надійного транспорту, звертайтеся в АвтоБрокер. Допоможемо знайти машину для будь-якого бюджету з гарантією справності. Також ми викупимо ваш автомобіль після ДТП.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут