оценка стоимости автомобиля

Як правильно оцінити вартість автомобіля

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оцінка автомобіля визначає його реальну вартість. Це важлива послуга на авторинку України, яка використовується при продажу транспорту, кредитуванні під заставу, страхового відшкодування або судової експертизи. Оцінка незамінна при викупі автомобіля, адже сума показує його технічний стан. Самостійно зробити діагностику не вийде, це під силу лише навченому фахівцю. Багато компаній пропонують послуги діагностики, але мало з них володіють необхідною кваліфікацією. АвтоБрокер гарантує відповідальний підхід і незалежну оцінку вартості авто. Зверніться до представника компанії або замовте попередню діагностику, щоб отримати результат протягом 15 хвилин.

Правильна готовність до оцінки

Все більше людей віддає перевагу автомобілям з пробігом. Така покупка обходиться в рази дешевше нової машини та економить сімейний бюджет. Авто з пробігом вимагає підвищеної уваги, адже існує ризик придбати битий автомобіль. Самостійно важко визначити справність, тому рекомендуємо звернутися в сервісний центр. Знадобиться діагностика, дослідження ринкової вартості та технічного стану агрегату. Оцінювач виступає гарантом актуальної вартості, а покупець буде впевнений в безпеці й працездатності машини. АвтоБрокер пропонує послуги фахівців оцінки, які мають досвід з вітчизняними, закордонними, елітними та раритетними автомобілями.

Переваги нашої експертизи:

  • клієнту не потрібно витрачати час на приїзд в офіс, зустріч можлива в будь-якому місці;
    • висока якість оцінки, у нас великий досвід успішних угод;
  • гнучке коригування вартості після огляду.

Як правильно оцінити вартість автомобіля

При оцінці беруть нижчу вартість транспорту, ніж середнє значення на ринку. Відсоток виплати компанії виставляють самі, але зазвичай він не перевищує 80%. Іноді зустрічаються оголошення викупу до 95%, але це рекламний трюк. Брокери навмисно підвищують суму, щоб відняти більше комісій і виплат за послуги. Уникнути такої співпраці просто: досить уважно читати договір, перевірити ліцензію та архів угод. Якщо співробітники нервують або посилаються на втрату паперів, це недобросовісна компанія. Домовившись про зустріч з оцінювачем, підготуйте документи і паспорт фізичної особи. Для кредитної машини знадобиться виписка з банку, яка підтверджує погашення заборгованості. Це необхідно для впевненості в юридичній чистоті транспорту.

За оцінками експертів

Перед показом машину слід підготувати. Знадобиться мийка корпусу і салону, щоб шар забруднень не заважав огляду. Внутрішню частину салону провітрюють від сторонніх запахів і сигаретного диму (бажано перестати курити в машині за пару тижнів до оцінки). Якщо капот покритий подряпинами чи потертостями, поверхні полірують, а вм’ятини зашпакльовують. Фахівець відразу відзначить доглянутий зовнішній вигляд, що позитивно відіб’ється на оцінці. Деталі, що некоректно працюють, слід замінити, адже вони відповідають за безпеку водіння. Відмовтеся від витратного ремонту, якщо його вартість становить майже половину ціни автомобіля. Власникам битих машин досить просто показати машину експерту, щоб він оголосив оптимальний розмір виплати. Якщо результат задовольняє сторони, підписується акт згоди.

оцінити вартість автомобіля

Що впливає на кінцеву вартість автомобіля:

  • справність двигуна і відсутність стороннього шуму в роботі;
  • чутливість спрацьовування гальма і систем безпеки;
  • відсутність патьоків технічних рідин, якість масла;
  • зношеність коліс, працездатність амортизаторів;
  • стан кузова, наявність зовнішніх дефектів.

Незалежно від стану машини, не варто приховувати несправності. Оскільки в оцінці застосовується сучасне обладнання, визначаються навіть вдало зашпакльовані вм’ятини. АвтоБрокер гарантує безпеку співпраці, а результати оцінки закріпляються договором. Це захищає суму від змін, а вас від додаткових витрат. Ми діємо згідно із законодавством, тому оцінка відповідає нормам і сучасним тенденціям. Звертайтеся в АвтоБрокер, щоб отримати вигідний викуп транспортного засобу. Приймаємо автомобілі в будь-якому стані та після ДТП, у нас висока ставка викупу і швидке обслуговування клієнтів.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут