Як продати кредитний авто в Україні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Житель кожного населеного пункту замислюється про покупку автомобіля в кредит. Банки пропонують гнучкі умови кредитування, тому реально придбати машину навіть при невеликому бюджеті. За даними статистики, кожен десятий власник кредитного авто планує його продаж. Це пов’язано з фінансовими проблемами або необхідністю швидко отримати гроші. Але це непросте завдання, в якому людина натрапляє на труднощі. АвтоБрокер пропонує викуп машин, щоб позбавити вас від непосильного погашення боргу. Зв’яжіться з нами, щоб домовитися про вигідну угоду.

Як продати кредитний авто в Україні

Вивчаємо політику банку та знаходимо оптимальне рішення продажу кредитного авто

Водій повинен розуміти, що куплений в кредит транспорт є власністю банку. Він знаходиться на реєстрі рухомого майна, згідно із законодавством і правилами установи. До виплати останнього внеску людина не має можливості самостійно приймати рішення про продаж, обмін чи дарування автомобіля. Якщо з’явилося бажання продати транспорт, необхідно відразу цим зайнятися, а не прострочувати виплати, чекаючи конфіскації. Поширеним способом продажу є запозичення суми кредиту, що залишилася, щоб закрити угоду з банком. Тільки після цього можна самому розпоряджатися авто, але добути таку суму непросто. Більш просте рішення пропонує компанія АвтоБрокер з багаторічним досвідом викупу.

Наші особливості:

  • Детальна консультація та швидке обслуговування. Зв’яжіться за телефоном або зайдіть на сайт, щоб замовити автовикуп. Досвідчений менеджер дасть відповіді на питання, а також підкаже оптимальне рішення в конкретній ситуації. Не доведеться зміщувати плани, адже у нас можливий терміновий викуп.
  • Підготовка паперів. Не в кожного вистачає досвіду роботи з документами, тому легко помилитися не на свою користь. Допоможемо правильно оформити папери без потреби стояти в чергах.
  • Юридична чесність. АвтоБрокер має необхідну ліцензію та дозволи діяльності. Укладаємо договір на офіційних умовах з гарантією безпеки. Умови співпраці не суперечать законодавству України.

Банк допускає власнику машини самостійний пошук нового власника. Для цього доведеться публікувати оголошення в пресі та на торгових майданчиках мережі. Зацікавлену людину слід відразу попередити про необхідність погасити кредит покупкою. Не кожен погодиться на таку угоду, адже потрібно спочатку виплатити гроші, довірившись обіцянці, а вже після отримати автомобіль. Також не варто продавати машину, приховуючи заборгованість перед банком. Це порушення може спричинити судові позови з боку нового власника. Перед початком угоди зберіть документи в оригіналі та чесно розкажіть про стан машини. Якщо у покупця не виникнуть підозри, рушайте у відділення банку, де фахівець підтвердить можливість покупки.

Знижуємо витрати та економимо дорогий час для продажу авто

Водій не зможе самостійно призначити вартість транспорту, адже її вказує фінансова установа. Щоб майно швидше купили, ціна буде, в середньому, на 15% нижче ринкового рівня. Позбутися від машини із заборгованістю також допоможуть аукціони. Компанії з напрацьованою базою клієнтів самі займуться реалізацією автомобіля, враховуючи факт активного кредиту. Якщо відвідування аукціону добровільне, для участі в торгах потрібно лише сплатити прибутковий податок. А якщо це постанова банку – доведеться погасити судові витрати та пеню за кожен день простою. Банки не завжди схвалюють угоду потенційному покупцеві: важлива його платоспроможність, позитивна кредитна історія і відсутність проблем з законом.

Останнім часом стали популярними послуги брокерів. Такі компанії з’явилися на ринку недавно, але вже встигли взяти на себе частину транспортних угод України. АвтоБрокер має вигідні умови співпраці та пропонує викуп кредитних авто. Ми укладаємо тристоронній договір між фінансовою установою, водієм транспорту і брокером. Після узгодження викупу оформляються необхідні документи, а ви позбавляєтеся кредитних зобов’язань. АвтоБрокер не перший рік працює з вітчизняними банками, тому продаж пройде без затримок в короткі терміни.

Як продати кредитний авто в Україні

Похожие записи