fbpx
срочный автовыкуп дорого

Як швидко і правильно продати БУ авто у Києві, Україні? Сайт для продажу вживаних автомобілів – Автоброкер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

терміновий автовикуп дорого

Продати автомобіль у Києві або в іншому місті України, що має пробіг 100 тис. км і більше, досить складно. Так як у багатьох склалося неправильне уявлення про такі авто. Хіба що, якщо справа стосується вантажівок, а не легкових. Але і тут своя заковика – машини з таким пробігом купують тільки при дуже низькій ціні. Якщо вам потрібно продати авто у Києві і області за гідною ціною, звертайтеся в «Автоброкер» – ми знаємо, як отримати максимум.

Як швидко продати авто в Києві

Самостійно це можна зробити тільки при збігу кількох обставин:

  • Машина не бита, не після аварії, не перефарбована
  • У неї тільки один власник
  • Авто не в кредиті
  • ТС в хорошому стані (не брудною, підготовлене до продажу)

Здавалося б, до чого тут останній пункт? При тому, що це діє на психологію потенційного покупця – в брудну машину він навіть сідати не захоче. Не кажучи вже про те, щоб заплатити ту суму, яку хоче власник. Краще витратити час і, якщо треба, день, і привести машину в товарний вигляд.
Не потрібно також пояснювати, що мало кого цікавить автовикуп після ДТП, перефарбована і переварена, за дорученням, в кредиті, що належить банку. Тому часто доводиться звертатися до фахівців з продажу б / у авто.
«Автоброкер» займається скупкою машин в будь-якому стані, в тому числі і на запчастини. Тому, якщо ви зневірилися продати своє авто, зателефонуйте нам – контакти ви знайдете на цьому сайті.

Чому б / у авто потрібно продати якомога швидше

Року не йдуть на користь автомобілю. А якщо ви на ньому регулярно їздите, то ще й збільшується пробіг, що відлякує покупців. Тобто, машина або стоїть мертвим вантажем і просто старіє, іржавіє, або не простоює, але теж не набуває цінності. А якщо вона «набігає» понад 170 тис. Км, то про самостійної реалізації ТЗ і зовсім можна забути. Тому краще звернутися до нас, і ми вирішимо це питання в максимально стислі терміни.

Як об’єктивно визначити ціну на стару машину

Як правило, у автовласників завищені очікування. Їм здається, що їх єдине і неповторне авто (навіть бите) має коштує стільки, що після угоди можна купити чи не новий автомобіль такого ж класу. Але покупець так не думає, і він має рацію. Перевірте сайти продажу автомобілів, подивіться, скільки коштує машина того ж року випуску, що і ваша, з такими ж або схожими характеристиками. Ви побачите, що сума буде нижчою за очікувану. І так на всіх сайтах продажу авто. Але вона буде ринковою, конкурентоспроможної. А це означає, що і шанси продати б / у ТЗ значно збільшаться. Вмійте також розумно поступатися в ціні, покупця теж потрібно розуміти.
На нашому сайті auto-broker ви можете замовити виїзд фахівця для визначення вартості машини. Також у нас можна онлайн оформити заявку на викуп машини – розглядаємо всі варіанти, працюємо з іномарками і вітчизняними авто.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут