Як вибрати автомобіль? Новий, або б / у?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

При покупці автомобіля потрібно визначитися з вибором: купити нову або стару машину. Нещодавно випущений транспорт краще застарілої моделі, але він обходиться дорожче. Не всі можуть дозволити собі нове авто. Грамотно обрана машина з пробігом може виявитися не гірше нової. АвтоБрокер допоможе вибрати автомобіль, виходячи з потреб і бюджету. Звертайтеся до нас за консультацією та оцінкою транспортного засобу.

Чи велика різниця при покупці авто?

За час експлуатації автомобіля деталі зношуються, погіршується зовнішній вигляд і робота механізмів. На інтенсивність зносу впливають умови експлуатації, якість витратних матеріалів і своєчасний сервіс. Деякі водії звертаються в СТО тільки на останній стадії проблеми, але за цей час вона встигає завдати шкоди. Це знижує вартість авто, роблячи його доступним середньостатистичному користувачеві. Разом з машиною людина ризикує придбати поломки, тому ретельно перевірте авто перед укладенням угоди. Новий автомобіль так само буває з дефектами, іноді це відбувається з вини виробника. Якщо дозволяє бюджет, звертайтеся до офіційного магазин концерну, щоб бути впевненим у купівлі. Для економії грошей пропонуємо послуги АвтоБрокер: багаторічний досвід викупу старих авто.

Що отримують наші клієнти:

• висока якість обслуговування з можливістю термінового викупу;
• незалежна оцінка навченим фахівцем в зручному місці;
• виплата готівкою або електронним переказом;
• документальна фіксація угоди і етапів робіт.

Наважуючись на покупку автомобіля, вивчіть аналогічні пропозиції ринку, щоб порівняти вартість. Не довіряйте занадто низькою ціною, це часта виверт недобросовісних продавців. Якщо не впевнені в правильності вибору моделі, визначитеся, для чого потрібна машина, які витрати готові понести, частота обслуговування і економічність транспорту. Також подивіться відгуки на віртуальних майданчиках. Незалежно від новизни машини, минулий власник повинен надати пакет документів. Якщо бракує якихось паперів, утримайтеся від покупки. Така машина може перебувати в розшуку або на кредитному балансі банку. Поспіх продавця до укладення угоди повинна насторожити: колишній власник може продавати проблемну машину, а магазин – моделі із заводським браком. Приділіть час особистої перевірки або довірте цю задачу АвтоБрокер.

Розвіюємо міфи про автовикуп

Звертаючись за покупкою в салон, вивчіть паспорт транспортного засобу. У ньому міститься інформація про минуле власника і технічний стан автомобіля. Кожен продавець робить націнку, але іноді вона перевищує допустиму норму. Чи не переплачуйте, якщо в пакет договору не входить додатковий сервіс або фірмові комплектуючі. Як правило, оптимальну вартість пропонує офіційний представник концерну. Укладення договору повинно відбуватися відкрито, допускається присутність юриста. Купуючи в кредит, ретельно вивчіть умови оплати, а також дізнайтеся альтернативи на випадок втрати джерела заробітку.
Вибрати автомобіль з пробігом складніше, адже потрібна впевненість у справності машини. За час використання транспорт міг потрапити в аварію, тому обов’язково перевіряють наявність вм’ятин. Іноді власники ТЗ приховують недоліки, але їх легко виявлять прилади комп’ютерної діагностики і товщиноміри. У більшості випадків продавець робить передпродажну підготовку. Незважаючи на це, дивіться зовнішній вигляд кузова, наявність подряпин і скосів геометрії. Підкапотний простір не повинно мати патьоків і верств кіптяви, але і занадто чистий мотор викликає підозри. Салон повинен бути чистим, а комплектуючі надійно закріплюватися на своїх місцях. Тільки в такому випадку старий автомобіль можна розглядати для покупки. Якщо у вас немає досвіду огляду транспорту перед покупкою, довіртеся АвтоБрокер. Пропонуємо якісну оцінку і викуп авто за вигідною ціною.

 

Похожие записи