Як вибрати вживаний автомобіль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Купівля автомобіля з пробігом – це не тільки вигідна, але й ризикована угода. Під час загального зростання цін люди більш продумано складають бюджет, уникаючи зайвих витрат. Стара машина дає можливість заощадити, але в ній можуть приховуватись недоліки. Не завжди варто вірити привабливій ціні та виразному вигляду. Потрібно знати, на що звернути увагу при покупці транспорту, щоб не попастися на гачок. Компанія АвтоБрокер рекомендує ретельно оглянути автомобіль, і тільки тоді приступати до покупки.

Увага ніколи не буває зайвою

Перед вибором транспортного засобу, необхідно визначитися, яка потрібна машина. Враховують, для яких завдань вона знадобиться: сімейні поїздки, ділові виїзди, туристичний відпочинок або іміджеве авто. Необхідно враховувати витрати на обслуговування і доступність ремонту: для відомих марок діють сервісні центри, а деякі доведеться ремонтувати самому. На торгових майданчиках інтернету найбільший вибір автомобілів, але це не позбавляє від необхідності контактувати з продавцем. Його поведінка повинна бути адекватною. Власник транспорту має допомогти оглянути автомобіль, а також надати документи власності. Варто уникати угод з грубими продавцями, які збігають від прямих питань чи підштовхують до покупки. Швидше за все, така машина з несправностями або це не її реальний власник.

Купівля автомобіля з пробігом

Переваги АвтоБрокер допоможуть забути про ризики:

  • реальний досвід з відточеним механізмом діяльності;
  • ліцензована компанія працює на законних підставах;
  • широкий спектр послуг на вигідних умовах;
  • документальна фіксація угоди.

У власника потрібно запросити документи і митне оформлення (для імпортної машини). Папери повинні бути в оригіналі, навіть не розглядайте копії. Слід перевірити VIN-код через електронні бази, щоб визначити законність автомобіля. Часто він розміщений під капотом, на порозі дверей або внизу лобового скла. Паспорт транспорту фіксує власників, тому якщо машина не раз продавалася, це викликає підозри. Обов’язково перевіряють інформацію банку, щоб разом з автомобілем не отримати кредитні зобов’язання. Іноді недоброзичливі власники знижують ціну, щоб знайти довірливого покупця – не варто вірити хитрощам. Якщо машина в розшуку, буде непросто довести непричетність до злочинної схеми.

Ретельна перевірка, як залог безпечної покупки

При запуску двигуна не повинно бути сторонніх звуків чи скреготу. Пасажирське крісло має легко регулюватися, а двері – без проблем закриватися. Оглядають кузов машини, на якому не має бути подряпин і потертостей. Полірування лакофарбового покриття підтвердить своєчасний догляд автомобіля. Якщо фарбування свіже, знадобиться товщиномір, що визначає зашпакльовані місця. Також підійде звичайний магніт, загорнутий в тканину: він не втримається на шпаклівці. Після тривалої експлуатації заводська геометрія викривляється, тому оцінюють рівність зазорів кузова і лонжеронів (сильні спотворення вказують на механічні удари чи відсутність догляду).

Купівля автомобіля з пробігом

Потенційний покупець повинен оглянути обладнання під капотом:

  • з’єднання повинні бути в заводському кожусі – використання ізоляційної стрічки або підручних кріплень вказує на проведення ремонту;
    • кілька разів підвищивши обороти, залишаючись на місці, можна почути стукіт колінвала. Це вказує на потребу в ремонті;
  • якщо автомобіль глухне після зупинки або різкої зміни швидкості, слід придивитися до справності мотора;
  • чистота двигуна є спірним питанням, бо водії можуть в такий спосіб приховувати протоки масла.

Точну інформацію про працездатність дає система діагностики OBD 2, яка підключається до апаратури авто, але її немає в старих машинах. Крім оцінки зовнішнього стану, витікання технічних рідин, потрібно оглянути колір вихлопних газів. Сизий відтінок вказує на перегорання масла, а щільний дим свідчить про домішки в бензині. Чесний продавець відкрито говорить про дефекти, щоб новому власнику не довелося вкладати гроші в реставрацію. Цього не трапиться при купівлі автомобіля в АвтоБрокер, адже ми перевіряємо транспорт перед продажем. Також у нас є послуга Tradein обмін автомобіля з доплатою. На сайті представлений якісний асортимент, дізнайтеся у менеджера подробиці співпраці.

Похожие записи