автовыкуп в Оболонском районе

Автовикуп в Оболонському районі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Швидка продаж машин після ДТП

Оболонський район знаходиться в північній частині столиці. З 90-х років він вважається одним з найпрестижніших в Києві. Район має вигідну планування, земельні і водні ресурси. Новобудови Оболоні швидко заселяються, а більшість жителів мають особистий транспорт. Але автомобіль – це велика відповідальність, адже найменша необережність може стати причиною ДТП. Не завжди є час на ремонт, тому простіше продати биту машину. На допомогу приходить компанія Авто Брокер, адже вона здійснює викуп битих авто після ДТП і несправні автомобілі.

Автовикуп в Оболонському районі

Що потрібно знати про продаж транспорту на Оболоні

Оболонський район займає 17% території Києва. У ньому проживає близько 310 тис. чоловік, а кількість житлових будинків досягає 1000 одиниць. Район відомий дослідними і промисловими об’єктами, а також розважальними центрами. На дорогах завжди присутній транспорт, а в годину-пік його паралізують пробки. Аварії на Оболоні не рідкість, адже вони викликані завантаженим трафіком. Відсутність регулярного догляду також є причиною поломки, тому потрібно бути готовим до продажу авто. Замовляйте оцінку в зручне місце, включаючи торгові центри Dream Town, Метрополіс і Gorodok.

На яких вулицях можна продати машину:

  • Олександра Архипенко;
  • Петра Калнишевського;
  • Автозаводський;
  • Йорданська;
  • Приорская.

Незважаючи на розвинену інфраструктуру, район вважається молодим. Середній вік житлового фонду становить 40 років, але активно зростає будівництво бізнес-об’єктів. Це привертає фахівців всього Києва, але позначається на завантаженості доріг. Тільки за останні 5 років кількість приватного транспорту в районі зросла на 1,5 рази. Планується будівництво висотних парковок, але на той час скорочується місце під автомобілі. Для продажу машини в Оболонському районі вигідно використовувати виїзну оцінку для послуги викуп автомобіля. Досить призначити зустріч, яка можлива поблизу метро Почайна, Мінська або Оболонь.

Выкуп авто в Оболонском районе

Важливою транспортною артерією Оболонського району є окружна дорога. Вона повинна звільнити траси від пробок, адже на них часто трапляються дорожні пригоди. Складність продажу підтримованої і битої машини в ціні, адже хто готовий платити за авто після ДТП? Auto-Broker гарантується безпечну угоду для машин в будь-якому стані. Це виключає ризик шахрайства, адже полягає офіційний договір. Замовте у менеджера безкоштовну оцінку і продаж автомобіля з пробігом.

Похожие записи