Быстрый автовыкуп в Мукачево. Срочно, дорого. Выкуп проблемных ТС

Автовикуп в Мукачево

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо ваша машина знаходиться в кредиті, який ви не можете сплачувати, або сильно постраджала в ДТП, або просто хочете її позбутися ви можете скористатися послугою автовикуп в Мукачево (Закарпатська обл.) Київської компанії “АвтоБрокер”. Ми купимо ваш ТЗ, в будь якому стані – працюємо зі старими, кредитними, після дтп, проблемними автомобілями, викуповуємо їх дорого і терміново.

Автовикуп битих, проблемних авто в Мукачево

Потрапивши в аварію, практично кожен другий власник авто думає про його продаж – навіть без ремонту. Але все не так просто. Мало хто хоче купити машину, яку відразу потрібно ремонтувати. Навіть якщо ціна невисока. Віддати під ремонт – теж не варіант, так як заробити не вийде, вони скуповують майже даром. Залишається “АвтоБрокер” – 100% варіант продати биту машину в Мукачево за один день і за хороші гроші.

Ми займаємося автовикупом проблемних автомобілів, які можуть обтяжувати життя власника. Так, ми купимо у вас машину в кредиті, після аварії, “потопельника”, згоріле, б/у з великим пробігом, а також елітні авто, за які ми пропонуємо до 95% початкової суми. Якщо у вас проблеми з наявним транспортом – зателефонуйте нам, ми вирішимо проблему протягом 24 годин. Не треба зберігати битий автомобіль, шукати СТО для його ремонту – продайте його дорого “Автоброкеру”.

Як відбувається викуп авто в Мукачево

Наша схема є цілком законою, і дозволяє продати машину максимально швидко – все за один день, від подачі продавцем заявки до виплати грошей.

Процедура така:

 • Ви залишаєте заявку – по телефону або онлайн на сайті;
 • Домовляємося про зустріч;
 • Наш оцінювач приїжджає до вас і проводить безкоштовний огляд вашого авто;
 • Обговорюємо суму викупу;
 • Укладаємо договір;
 • Розраховуємося – гроші в будь який зручний для вас спосіб – готівка або безготівковий розрахунок;

У нас є готовий типовий договір, ми надаємо юридичний супровід угоди, ця послуга безкоштовна. Супровід переоформлення в сервісному центрі МВС, доставка авто евакуатором на нашу площадку (при необхідності) – це теж робить “АвтоБрокер”. Таким чином, власник продає автомобіль без проблем і процедур, які можуть затягнути продаж.

Що потрібно для продажу машини

Терміновий автовикуп в Мукачево компанією “АвтоБрокер” проходить за простою процедурою, від автовласника потрібна тільки заявка і мінімальний пакет документів. Це паспорт повнолітнього громадянина, ідентифікаційний код, техпаспорт (або довіреність) і реєстрація в Україні. Якщо машина була в кредиті – довідка про його погашення. Ви залишаєте заявку, протягом 15 хвилин ми телефонуємо і обговорюємо місце і час для оцінки авто та процедуру оформлення викупу машини. Працюємо без вихідних, заявки через сайт приймаються цілодобово.

Ми не рекомендуємо готувати авто до продажу, викуповуємо транспортний засіб в будь-якому стані. Якщо ви зневірилися знайти покупця, терміново потрібні гроші – звертайтеся, розглянемо всі варіанти автомобілів різних марок, починаючи з 1990-го року випуску. Щоб спростити оцінку і прискорити процес, рекомендуємо в заявці вказати рік випуску, марку авто, а також кілька якісних фото, щоб ми змогли оцінити попередньо стан машини.

  ✅ Автовикуп в Мукачево оцінка авто безкоштовно
  ✅ Викуп авто Мукачево за 1 годину
  ✅ Автовикуп Мукачево дорого та безпечно
  ✅ Скупка авто Мукачево в будь-якому стані