Питання з викупу авто

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Що таке автовикуп?

Автовикуп – це послуга, яку надає компанія – брокер. Вона полягає в продажу транспортного засобу скупникові, згідно з умовами договору. При такій операції вартість машини визначається оцінкою, тому клієнт отримує чесну виплату.

Де швидко продати автомобіль?

Одного бажання продати машину недостатньо. Доводиться витрачати час на пошук покупця, займатися торгами і демонстрацією транспорту. Це не гарантує успішну операцію, тому звертайтеся в АвтоБрокер. Компанія викуповує старі автомобілі протягом пари днів.

Етапи переоформлення авто

Переоформлення машини – це обов’язкова частина угоди, тому розглянемо порядок реєстрації. Вона включає подачу заяви до органів МРЕВ, укладання угоди купівлі-продажу та оформлення авто на власника. Бюрократія вимагає багато сил і грошей, тому АвтоБрокер допоможе оформити машину.

Як продати аварійну машину?

Учасники дорожніх пригод зацікавлені в продажу машини. Це складне завдання, адже покупець хоче заощадити на придбанні битого авто. Необов’язково погоджуватися на поступки, адже можна дорого продати машину після ДТП. АвтоБрокер приймає автомобілі в будь-якому стані, включаючи старий і битий транспорт.

Чим відрізняються поліси КАСКО та ОСАЦВ

Страхування в нашій країні буває обов’язковим і добровільним. До першого виду належить ОСАГО, а до другого – КАСКО. Послуга прийнята захистити учасників дорожньої пригоди, погашаючи частину збитків. ОСАГО вважається менш вигідним, адже для його дії потрібно довести провину водія через суд. Умови КАСКО більш лояльні, а сума виплати покриває велику частину збитку.

Як швидко продати автомобіль після ДТП в Києві

Люди активно цікавляться продажем авто, але де знайти вигідну угоду? Іноді звертаються на авторинки, аукціони і віртуальні майданчики. Це рідко приносить вигоду, а іноді стає причиною збитків. На пошук покупця йде багато часу, тому довіртеся дослідної компанії. АвтоБрокер допоможе продати машину після ДТП. Фірма гарантує безпечну і строкову угоду.

Автовикуп це надійно?

Викуп старих автомобілів відрізняється від більшості угод. Процедура спирається на офіційний договір, який чітко регулює етапи угоди. Документ оформляється згідно з нормами законодавства, що захищає клієнта від обману. АвтоБрокер дорожить репутацією, тому гарантує безпеку угоди.

Як провести оцінку авто?

Діагностика автомобіля проводиться фахівцем. Спочатку менеджер узгоджує з клієнтом зручний місце зустрічі. Після цього експерт приїжджає в призначений час, щоб виконати оцінку. Вона включає огляд кузова і салону машини. Спеціаліст детально вивчає технічний стан і працездатність комплектуючих. Це відбивається на вартості, яка оголошується в кінці оцінки.

Як швидко проходить терміновий автовикуп?

Іноді можуть терміново знадобитися гроші, з чим виручає продаж машини. Але така угода може затягнутися, тому рекомендуємо автовикуп. Особливістю АвтоБрокер є швидкість, адже компанія цінує час клієнта. У більшості випадків угода виконується за один або пару днів. Це швидше класичних способів продажу машин.

Як продати авто після ДТП?

Сьогодні велика конкуренція на ринку вторинних авто, що ускладнює продаж битих машин. Звертаючись в автовикуп, можна продати транспорт в будь-якому стані. Це стосується не тільки старих, а й битих машин. Спочатку з’ясовуються причини ДТП, після чого автомобіль законно надходить на продаж. AutoBroker допоможе позбутися від проблемного і аварійного транспорту.

Як продати кредитне авто?

Вирішуючи продати кредитний автомобіль, важливо розуміти, що до закінчення виплати він є власністю банку. Часто в такій ситуації люди самі шукають покупця. У цьому випадку укладається тристоронній договір, а вирученої сумою погашається борг. Не кожна людина купить кредитний автомобіль, тому АвтоБрокер пропонує рішення. Компанія викуповує машину у поточного власника, а також займеться врегулюванням питань з банком.

Які потрібні документи для продажу авто?

Як і будь-яка угода, продаж автомобіля можлива за наявності оригіналів документів. Обов’язково повинні бути присутніми паспорт і ІПН. До них додається документ про реєстрацію транспортного засобу. Важливо надати папери з правом власності на машину (договір купівлі-продажу, дарственное або спадкове право). Знадобиться заяву на перереєстрацію, а також документи оцінки вартості автомобіля.

Як відбувається розрахунок з власником авто?

Виплата грошей – відповідальний етап продажу автомобіля. За результатами оцінки експерт оголошує вартість, яка вноситься в договір. Виплата відбувається після оформлення документів, коли машина переходить у власність компанії. АвтоБрокер оплачує суму готівкою або електронним переказом. Це можна зробити в касі банку, щоб упевнитися в достовірності купюр. Від початку операції до моменту виплати проходить максимум пару днів.