Про компанію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Loading...

При покупці, виборі або розгляді будь-якого варіанту транспортного засобу необхідно обов’язково звернеться до професіоналів своєї справи, які не тільки допоможуть зробити правильний вибір, але ще і порадять ту чи іншу модель авто, яка буде відповідати всім вимогам клієнта.

Такою компанією і є Автоброкер, що вже не раз підтверджено на досвіді клієнтів.

 • Чому вибирають Автоброкер?
 • Послуга
 • Перевага
 • Основа нашої репутації-чесність, а також безпека
 • Купувати і продавати авто в Автоброкер-ідеальний варіант

Протягом багатьох років наша компанія займає лідируючі позиції на ринку автомобілів, а зокрема по послугах обслуговування транспортних засобів, а також їх продажу. Більш того, серед співробітників компанії є тільки досвідчені фахівці, які швидко і надійно нададуть всі цікавлять клієнта послуги.

Чому при продажу автомобіля через послугу автовикупу обирають АвтоБрокер?

Перш за все, тільки наша компанія викуповує транспортні засоби за оптимальною ціновою політикою для продавця, незалежно від їх стану:

 1. Перебувають у заставі кредиту
 2. В ідеальному стані
 3. Після ДТП
 4. З механічними та іншими проблемами

Кожен день до нас звертаються мільйони клієнтів, яких ми впевнено і ефективно обслуговуємо, в результаті чого продовжуємо завойовувати і підтверджувати довіру відвідувачів.

Фахівці компанії допоможуть не тільки продати автомобіль, придбати новий транспортний засіб за хорошою ціною і Умовами, але ще і швидко оформлять всю необхідну документацію.

Послуги:

Ми надаємо повний комплекс послуг, які пов’язані з продажем і купівлею транспортних засобів:

 • Повна перевірка транспортного засобу
 • Усунення дефектів в роботі
 • Юридичний супровід оформлення документів на авто
 • Швидке і якісне надання певних моделей авто для перегляду, з урахуванням всіх вимог клієнта

При пошуку автомобіля у багатьох з’являється страх, адже це серйозна покупка, до якої варто теж поставитися цілком серйозно. Тільки при роботі з нашою компанією ви отримуєте повну безпеку, а також чесність при складанні будь-якої угоди.

Ми існує на ринку досить довгий час, тому з кожним днем кількість клієнтів тільки збільшується.

Переваги:

 • Модельний ряд автомобілів дуже великий, тому ви зможете вибрати саме те авто, яке буде відповідати абсолютно всім вимогам, побажанням, ціновій політиці. Кожен день каталог автомобілів поповнюється новими варіантами, оновлюється.
 • Працювати з нами дуже зручно, а також просто. Професійні співробітники з високою відповідальністю виконують свої обов’язки, враховують всі вимоги кожного клієнта, розробляють списки авто з індивідуальним підходом до кожного клієнта.
 • Вигідні умови. Тільки в нашій компанії ви знайдете максимально комфортні, а також вигідні умови для продажу або покупки автомобіля. Дуже часто ми проводимо різні акції, надаємо знижки.

Це тільки невелика частина переваг, яка ще раз підтверджує професійний і серйозний рівень нашої компанії.

Основа нашої репутації це чесність, а також безпека

Компанія АвтоБрокер на вигідних умовах викупить ваш підтриманий автомобіль, в результаті чого ви зможете вибрати новий транспортний засіб або витратити грошові кошти на свій розсуд. Ми працюємо на умовах, які гармонійно поєднують в собі високий комфорт і вигоду для клієнта, а також довіру і повагу до компанії. Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливо для покупця придбати хороший транспортний засіб за вигідною вартістю, тому робимо все для того, щоб співпраця з нами була комфортною і безпечною.

Автомобільний ряд, який ми пропонуємо, гарантовано перевірено, що підтверджується звітами наших експертів. Кожен автомобіль, який ми пропонуємо для покупки, проходить кілька перевірок, тому в його безпеці і хорошій роботі немає ніяких сумнівів.

Купувати і продавати авто в Автоброкер це ідеальний варіант

 1. Кожен автомобіль, який ми надаємо для покупки, проходить в обов’язковому порядку перевірку юридичного характеру. Тому, ми впевнено гарантуємо той факт, що авто не є об’єктом обтяжень того чи іншого типу.
 2. Наші досвідчені майстри відрізняються величезним досвідом роботи в сфері обслуговування транспортних засобів, в результаті чого ретельно перевіряють кожен автомобіль і його технічний стан. Враховуючи досвід, фахівці знають всі тонкощі і нюанси цієї діяльності, перевіряють кожну дрібницю.
 3. Оформлення договору купівлі-продажу проводиться дуже швидко, що прекрасно економить час.

На сторінках ресурсу існує спеціальна форма пошуку автомобіля, скориставшись якою кожен зможе знайти саме той автомобіль, який він шукає.

Більш того, при зверненні до нас ви впевнено усуваєте наступні моменти:

 

 • Покупку транспортного засобу в поганому стані
 • Завищеної ціни на авто
 • Приховування дефектів
 • Проблем з оформленням документації

Ми працюємо чесно і відкрито. Навіть у тому випадку, якщо ви бажаєте продати своє авто, але воно знаходиться в заставі тієї чи іншої банківської установи, ми зробимо все можливе для того, щоб максимально швидко і комфортно для вас оформити всі потрібні документи.

Зараз на ринку існує велика кількість подібних компаній, але не всі можуть гарантувати чесність і безпеку своєї роботи. Ми встигли Підтвердити на практиці клієнтів свій професіоналізм і серйозний, індивідуальний підхід до кожного, що збільшує число постійних клієнтів кожен день.

Тільки наша компанія зможе ефективно і оперативно купити транспортний засіб за вигідною вартістю для клієнта, а також запропонувати кожному ту чи іншу модель автомобіля, яку ви шукайте.

Auto-Broker – це професійна компанія, яка вивчила всі побажання клієнтів, знає тонкощі діяльності з купівлі-продажу транспортних засобів, тому гарантує кожному вигідне, надійне, а також комфортне співробітництво.

Звертайтеся і ви на власному досвіді переконаєтеся в ідеальному поєднанні надійності і кваліфікованості надаваних нами послуг.