Терміновий викуп автомобіля

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Терміновий викуп авто дає можливість продати автомобіль без відвідування торгових майданчиків і дощок оголошень. АвтоБрокер економить час клієнтів. У багатьох водіїв виникає потреба терміново продати авто. Причиною служать вкладення в бізнес, поїздка в іншу країну, покриття витрат або бажання змінити машину. Якщо в запасі є час, можна зайнятися продажем самостійно, але краще довірити завдання фахівцям. АвтоБрокер допоможе продати машину без ризиків і додаткових витрат.

Плюси та мінуси термінового автовикупу

Бажання швидко отримати гроші за автомобіль може виникнути при аварії або кредитної заборгованості. Можна виставити транспортний засіб на авторинок або дати віртуальне оголошення. Водієві доведеться зіткнутися з труднощами, на кшталт пошуку покупця, невигідних торгів і великих витрат часу. Таким способом не вдасться швидко продати автомобіль, а власник ТЗ ризикує зв’язатися з шахраєм. Щоб не зазнати збитків, звертайтеся в АвтоБрокер.

Переваги компанії AutoBroker з викупу автомобіля:

 • большой опыт на рынке;
 • штат обученных сотрудников;
 • положительные отзывы клиентов;
 • соблюдаем требования законодательства;
 • настроенные этапы работы исключают задержки;
 • берем на себя растраты и решение трудностей;
 • открытые условия сотрудничества.

Терміновий продаж автомобілів має важливий плюс компанія займається обробкою документів. Переоформлення права власності, зняття з обліку і страхові питання не зачіпають водія. Йому досить звернутися в AutoBroker, щоб швидко продати машину. Компанії обіцяють швидкість від пари годин до декількох хвилин, але зайва поспіх може призвести до помилок.

Що слід знати при терміновому продажу авто

Виїзд фахівця, оцінка вартості та оформлення зайняло менше 2 годин.

Терміновий продаж авто недавно стала популярною серед водіїв в Україні. Автовикуп привертає можливістю не витрачати час на показ автомобіля потенційним покупцям. Компанія виробляє викуп автомобілів в Києві у власника за вартістю трохи нижче ринкової ціни. Угода проводиться на підставі договору, який сторони укладають між собою. У ньому прописані основні дії і зобов’язання. Машина на законних підставах переходить до власності компанії, а водій отримує гроші.

Якщо власника транспортного засобу являє родич або друг сім’ї, він повинен пред’явити довіреність. У пунктах договору чітко прописується сума угоди – виключається ризик зміни на користь брокера. Документ є чистим з юридичного боку, але представник закону може бути присутнім під час підпису. За бажанням клієнта, АвтоБрокер не розголошує подробиці угоди і особисті дані власника.

Фактори що впливають на вартість автомобіля:

 • рік випуску;
 • марка;
 • працездатність деталей;
 • справність системи безпеки;
 • відсутність вм’ятин та іржі;
  якість гуми;
 • пробіг;
 • стан паливної і мотора;
 • зовнішній вигляд салону.

Покращення, на кшталт музичної станції і світлодіодних елементів практично не змінюють підсумкову суму. Якщо автомобіль після аварії, але сліди пошкоджень приховані якісної шпаклівкою, не варто говорити про цілісність машини. Сьогодні використовуються сучасні прилади, що визначають найменші дефекти. Щоб продаж був більш вигідною, слід виправити поломки, відполірувати кузов і очистити салон транспорту. Діагностика в СТО допоможе знайти приховані несправності або дасть висновок працездатності автомобіля.

Терміновий викуп авто гарантії AutoBroker

Терміновий викуп старих авто можливий при будь-якому стані транспортного засобу. Ми приймаємо машини в будь-якому стані, незалежно від технічної справності. Якщо автомобіль повністю розбитий його можна розпродати по деталях. Звичайно, великий виплати це не дасть, але водій позбудеться від проблемного автомобіля. Також приймаємо кредитні машини або після дорожніх пригод, обмінюємо їх в системі Trade In.

Провівши діагностику і погодивши вартість, переводимо гроші продавцю. АвтоБрокер робить виплату готівкою або електронним переказом, при отриманні грошей можна скористатися електронними лічильниками банкнот або провести перевірку автентичності у відділенні банку. Вибір способу залежить від зручності, але рекомендуємо безпечний електронний розрахунок. Угода вважається закритою після отримання клієнтом грошей і зміни власника автомобіля, це чітко прописується в договір.

Дізнайтеся подробиці співпраці у менеджера. AutoBroker дає реальну можливість терміново продати автомобіль, економлячи час і гроші.

 

Автовыкуп за 15 минут