Трейд ін / обмін авто

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Що таке Трейд ін: чого очікувати українському водієві

Трейд-Ін – це купівля автомобіля, при якій водій продає стару машину, а отриманими коштами погашає вартість нового авто. Тільки нещодавно автосалони України впровадили обмін авто з доплатою. Трейд ін Київ створює єдиний майданчик для продажу і покупки машин. Послуга доступна в компанії АвтоБрокер, адже ми пропонуємо вигідну співпрацю. На сайті зібрані відгуки недавніх клієнтів і доступні для покупки машини.

Програма Трейд ін – новий ступінь автовикупу?

При довгій експлуатації автомобіля у кожного виникає бажання оновити агрегат. Доводиться шукати покупця на майданчиках і переоформляти документи, що забирає не один день. Trade in Київ – одна з ключових послуг АвтоБрокер. Що таке Трейд ін: високий рівень виплат з можливістю дорого продати застарілий автомобіль. У перших рік користування вартість авто знижується на 20%, і падає на 10% з кожним наступним. Ліквідні авто дешевшають на 8% щороку, тому машину з пробігом завжди важче продати. АвтоБрокер викуповує мазду, тойоту, фольксваген, рено та інші марки за найкращою ціною.

Переваги обміну авто з доплатою:

  • Швидкість. Для угоди достатньо пари днів, адже питаннями купівлі-продажу займається скупник.
  • Безпека. Послуга надається на законному договорі, а дозволи та ліцензія виключають шахрайство.
  • Економія грошей. Співпрацюючи з нами, ви не вкладаєте кошти на обслуговування перед кожним показом.

До недоліків обміну старих на нові машини відносять обмежений вибір автомобілів. Якщо не бути обережним, можна придбати модель, характеристики якої поступаються проданій машині. AutoBroker пропонує великий каталог нещодавно викуплених автомобілів. Мінусом автовикупу в Києві є недостатня популярність серед автолюбителів. Ціна викупу формується після оцінки нашим фахівцем. Він перевіряє працездатність і зовнішній вигляд транспорту. На оцінку впливає пробіг, справність гальмівної системи, двигуна, сигналізації, освітлення та інших елементів.

Етапи угоди по системі Трейд-Ін / обмін авто

Отримана сума не переводиться в готівку, вона надходить на рахунок АвтоБрокер для оплати вартості нового автомобіля. Іноді виторг перевищує суму обраної машини, тому різниця повертається клієнту. Якщо для послуги Авто трейд Ін недостатньо коштів, покупка оформлюється на умовах кредиту, а гроші зараховуються для першого внеску. Для оформлення потрібно мати документи ідентифікації особи, дані про сім’ю і роботу, виписку кредитів. Знадобиться техпаспорт і експлуатаційні документи автомобіля.

 

Щоб купити авто за програмою Трейд-ін, його не потрібно шукати в салонах. АвтоБрокер має парк викуплених автомобілів на будь-який бюджет. Кожна машина проходить діагностику, тому ми ремонтуємо несправності, замінюємо зламані деталі, реставруємо кузов і покращуємо зовнішній вигляд салону. Trade in Київ в компанії АвтоБрокер гарантує надійність транспорту, адже наші ціни вигідно виділяються від приватних продавців. Купити авто в Трейд-ін вигідніше на тому ж майданчику, де продавалася машина. Варто заздалегідь визначити вартість автомобіля, а косметичний ремонт підвищить розмір виручки.

Між клієнтом і компанією АвтоБрокер укладається договір. Документ містить зобов’язання сторін і гарантії швидкого виконання угоди. Умови не містять прихованих пунктів, що використовують для нечесної вигоди сумнівні компанії. Послуга трейд ін авто ще не досить популярна, але дає реальну можливість заощадити гроші. Замість подачі оголошень і довгого пошуку машини досить звернутися в АвтоБрокер. На сайті зібрані автомобілі, доступні для покупки через Трейд Ін Україна.

Автовыкуп за 15 минут