Обмен авто с доплатой: Трейд-Ин в Киеве

Обмін авто на авто з доплатою в Києві

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Трейд Ін-це покупка автомобіля, при якій водій продає стару машину, а вирученими грошима погашає вартість нового авто. Тільки нещодавно Автосалони України впровадили обмін авто з доплатою. Трейд Ін Київ створює єдиний майданчик для продажу і покупки машин. Послуга доступна в компанії АвтоБрокер, ми пропонуємо вигідну співпрацю. На сайті зібрані відгуки недавніх клієнтів і доступні для покупки машини.

Програма Трейд ін – новий ступінь автовикупу?

При довгій експлуатації автомобіля виникає бажання оновити агрегат. Доводиться шукати покупця на майданчиках і переоформляти документи, що забирає не один день. Trade in Київ-одна з ключових послуг АвтоБрокер. Що таке Трейд Ін: високий рівень виплат з можливістю дорого продати застарілі автомобілі. У перших рік користування вартість авто знижується на 20%, і падає на 10% з кожним наступним. Ліквідні авто дешевшають на 8% щороку, тому машину з пробігом завжди важче продати. АвтоБрокер викуповує мазду, Тойоту, фольксваген, рено та інші марки за найкращою ціною.

  ✅ Обмін авто у Києві і по всій Україні
  ✅ Обмін авто з доплатою протягом доби
  ✅ Обмін авто на авто з доплатою дорого та безпечно
  ✅ Обмін авто у будь-якому стані

обмін авто з доплатою

Переваги обміну авто з доплатою:

 • Швидкість. Для угоди достатньо пари днів, адже питаннями купівлі-продажу займається скупник.
 • Безпека. Послуга надається на законному договорі, а дозволи та Ліцензія виключають шахрайство.
 • Економія грошей. Співпрацюючи з нами, ви не витрачаєте кошти на обслуговування перед кожним показом і оформленням документів.

До недоліків обміну старих на нові машини відносять обмежений вибір автомобілів. Якщо не бути обережним, можна обзавестися моделлю, яка поступається проданої машині. AutoBroker пропонує великий каталог нещодавно викуплених автомобілів. Мінусом Автовикуп в Києві є недостатня популярність серед автолюбителів. Ціна викупу формується після оцінки нашим фахівцем. Він перевіряє працездатність і зовнішній вигляд транспорту. На оцінку впливає Пробіг, справність гальмівної системи, двигуна, сигналізації, освітлення та інших елементів.

Етапи угоди по системі Трейд ін / обмін авто

Отримана сума не переводиться в готівку, вона надходить на рахунок АвтоБрокер для оплати нового автомобіля. Іноді виручка перевищує суму обраної машини, тому різниця повертається клієнту. Якщо для послуги авто трейд Ін недостатньо коштів, покупка оформляється на умови кредиту. Гроші зараховуються в якості першого внеску. Для оформлення потрібно мати документи ідентифікації особи, дані про сім’ю і роботу, виписку кредитів. Знадобиться техпаспорт і експлуатаційні документи автомобіля.

Обмін авто з доплатою: Трейд-Ін в Києві

 

Щоб купити авто за програмою Трейд-Ін, його не потрібно шукати в салонах. АвтоБрокер має власний парк викуплених автомобілів на будь-який бюджет. Кожна машина проходить діагностику, ми ремонтуємо поломки, замінюємо зламані деталі, реставруємо кузов і покращуємо зовнішній вигляд салону. Trade in Київ в компанії АвтоБрокер гарантує надійність транспорту, наші ціни вигідніше приватних продавців. Купити авто в Трейд-ін вигідніше на тому ж майданчику, де продавалася машина. Варто заздалегідь визначити вартість автомобіля, а косметичний ремонт підвищить розмір виручки.

Договір укладається між клієнтом і компанією АвтоБрокер. Документ містить зобов’язання сторін і гарантії швидкого виконання Угоди. Умови не містять прихованих пунктів, які використовують для нечесної вигоди недобросовісні компанії. Послуга трейд Ін авто ще не дуже популярна, але дає реальну можливість заощадити гроші. Замість подачі оголошень і довгого пошуку машини досить звернутися в АвтоБрокер. На сайті зібрані автомобілі, доступні для покупки через Трейд Ін Україна.