Скупка битіх авто швидко і дорого. Автовикуп в Ужгороді

Автовикуп в Ужгороді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Автовикуп в Ужгороді та Закарпатській області дозволяє терміново продати машину і отримати ринкову вартість авто. Це послуга від компанії “АвтоБрокер”, яка доступна в будь-якому регіоні України. Ми викуповуємо авто швидко, дорого і в будб-якому стані, розраховуючись з продавцем в день угоди угоди. Працюємо по Ужгороду і в інших містах області: Мукачево, Хуст, Виноградів, Берегово, Свалява, Рахів, Чоп, Іршава, Тячів і ін.

Скупка битіх авто швидко і дорого. Автовикуп в Ужгороді
Як продати вигідно машину – автовикуп Закарпаття

Як правило, продають старі або проблемні автомобілі – биті, фарбовані, згорілі, кредитні, втоплені, з великим пробігом. Це зовсім не означає, що вони в 100% випадків погані, але покупці з підозрою ставляться до таких машин, тому торгуються до останнього. В даному випадку, продаючи самостійно ТЗ, можна віддати його за безцінь – якщо у вас немає досвіду в продажах, або авто дійсно в скрутному стані.
Але продати машину з вигодою можна з “автоброкера” – ми робимо викуп авто в Ужгороді дорого і за один день. Ми об’єктивно оцінюємо технічне, зовнішній стан авто, і пропонуємо реальну ціну. Не важливо, якого воно року випуску, моделі, марки і т. Д. – розглянемо будь-який варіант.

Автовикуп Ужгород: як відбувається угода

Якщо вам потрібно продати авто (терміново потрібні гроші, не вистачає на нове авто), ви звертаєтеся до нас – по телефону, або через онлайн-заявку на сайті. Далі “АвтоБрокер” діє за налагодженою роками процедурі:

 • Наш оцінювач безкоштовно виїжджає до вас;
 • Робить огляд транспортного засобу;
 • Після огляду називаємо ціну (торг доречний);
 • Якщо все влаштовує – їдемо до нас в офіс для оформлення документів;
 • Укладаємо договір;
 • Розраховуємося в той же день.

Ви запитаєте – це все? Так, переофомляем ми самі, також забираємо машину своїм евакуатором – якщо вона не може приїхати на наш майданчик своїм ходом. В цьому вся суть викупу авто в Ужгороді. У вас машина в кредиті? Не проблема, ми працюємо і з такими варіантами, виплатимо позику банку, закриємо це питання без вашої участі. У “автоброкера” є всі фінансові, юридичні потужності для вирішення різного роду питань по проблемних авто. Тому, співпрацюючи з нами, можна не турбується за законність угоди – у нас все легально, договір складений правильно, ми даємо його на вичитку перед підписанням. Звертаємо увагу, що договір написаний зрозуміло і по справі, без підводних каменів – клієнт може приїхати зі своїм юристом і ознайомитися з усіма паперами.

Що потрібно для послуги викуп авто в Ужгороді

Від продавця потрібно паспорт (працюємо тільки з повнолітніми), ідентифікаційний код, а на машину – техпаспорт або довіреність, українська реєстрація та довідка про погашення кредиту (якщо така була). Далі все просто: ви звертаєтеся до нас по вайберу, телефону або через сайт для викупу авто в Ужгороді, і ми з вами домовляємося про час, обставини угоди. Наш оцінювач під’їде за адресою місцезнаходження автомобіля і проведе оцінку. Документальний супровід “АвтоБрокер” бере на себе. Ви можете залишати заявки з Ужгорода та інших міст Закарпаття цілодобово, ми працюємо без вихідних – розглянемо будь-який варіант, пишіть, телефонуйте нам.

  ✅ Автовикуп в Ужгороді оцінка авто безкоштовно
  ✅ Викуп авто Ужгород за 1 годину
  ✅ Автовикуп Ужгород дорого та безпечно
  ✅ Скупка авто Ужгород в будь-якому стані