выкуп кредитных авто Киев

Автовикуп кредитних авто

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Викуп кредитних авто (в Києві зокрема) полягає в покупці транспорту, за яким є заборгованість перед банком. Автовикуп допомагає продати проблемну машину без виплати кредиту. Це зручно при виборі нового авто, тимчасової неплатоспроможності або термінової потреби в грошах. Продаж машини-відповідальне завдання, тому довіртеся досвідченим фахівцям АвтоБрокер. Якою б не була заборгованість, ми знайдемо рішення проблеми. Викуп кредитних авто дорого в Києві-один з основних напрямків нашої діяльності.

Як автовикуп допомагає закрити кредит

Купуючи автомобіль на довгострокову виплату, банк залишає собі паспорт транспортного засобу. Це захищає угоду, щоб з машиною не проводилися операції без дозволу Банку. Іноді водії намагаються продати кредитне авто без ПТС, але такі махінації тягнуть серйозну відповідальність.
Поки діє борг, власником машини вважається банк, а застава – саме авто.
Після виплати заборгованості водій отримує повне право власності з можливістю правомірно продати авто. Вигідніше звернутися в компанію АвтоБрокер, яка займається автовикупом в Києві вже десять років. Пропонуємо скупку автомобілів з швидкою виплатою готівкою. Телефонуйте зараз, щоб отримати оцінку авто безкоштовно.

  ✅ Викуп кредитних авто у Києві і по всій Україні
  ✅ Викуп кредитних автомобілів протягом доби
  ✅ Викуп авто в кредиті дорого та безпечно
  ✅ Скупка кредитних авто у будь-якому стані
Викуп кредитних авто Київ, Україна: терміново, дорого

Викуплений нашими фахівцями битий кредитний автомобіль.

Для викупу кредитного автомобіля потрібно надати:

 • кредитний договір перед банком;
 • особистий паспорт громадянина;
 • свідоцтво про реєстрацію;
 • оригінальні ключі від ТЗ;
 • поліс страхування.
автовикуп кредитних авто Київ, Україна: терміново, дорого

викуп кредитних авто

Можна звернутися в банк, щоб він знайшов покупця. Банки співпрацюють з автосалонами, тому за короткий час знаходять зацікавлених людей. Власник машини економить особистий час на шкоду виручці, адже Автосалони занижують вартість авто. Аналогічною користю володіють аукціони, де гранична ставка нижче ринкової. Другий спосіб-Терміновий викуп кредитних авто в Україні. Залиште заявку онлайн, менеджер передзвонить для уточнення деталей. Щоб дізнатися вартість авто, узгодьте час оцінки з виїздом в зручне місце. Спеціаліст оглядає технічний стан, шукає несправності, а також визначає знос.

Що ж впливає на оцінку:

 • деякі марки авто дорого обслуговувати;
 • справність систем безпеки і комфорту пасажирів;
 • певні моделі користуються високим або низьким попитом;
 • ступінь зносу деталей залежить від пробігу і якості збірки машини;
 • стан шин вказує на інтенсивність експлуатації та обслуговування;
 • зовнішній стан кузова, якість фарбування, відсутність вм’ятин і подряпин.

Врахуйте, що модифікації, на зразок перешитого салону, стереосистем і світлового обладнання не впливають на виручку від викупу кредитних машин.
Скупий авто в АвтоБрокер пропонує безкоштовну оцінку онлайн. Повноцінний огляд проходить на майданчику компанії або в будь-якому іншому місці. Після експертизи оголошується сума, але якщо виручка не влаштовує, клієнт може вирішити знайдені несправності. Перед показом рекомендуємо провести тюнінг, мийку салону, замінити застарілі деталі, реставрувати вм’ятини, встановити нові покришки. Якщо це занадто дорого, ми купуємо транспорт в будь-якому стані.

Як відбувається викуп авто в кредит в Києві

Після визначення вартості вирушаємо в банк, за яким закріплений кредит. Наш представник займеться документами і страховкою, а власнику транспорту досить затвердити угоду. Необхідно укласти договір купівлі-продажу, який передасть право власності на посередника. Сума боргу погашається вирученими коштами, а залишок грошей переводимо клієнту. Виконавши умови, банк видає компанії ПТС, як новому власнику машини (Легковий, Вантажний).

Викуп кредитних авто (Київ, Україна): терміново, дорого

Щоб продати кредитний автомобіль, потрібно зняти реєстрацію і страховку. Цим займуться фахівці АвтоБрокер за участю органів Дорожнього контролю. Оскільки серед конкурентів почастішало шахрайство, обов’язково перевірте дозволи та ліцензію. У нашому контракті описані етапи співпраці, тому клієнт захищений від комісій і додаткових витрат. Правильний підхід до продажу позбавить від проблем з документами і заощадить час. Якщо цікавить скупка кредитних авто в Київській області, звертайтеся в Автоброкер. Замовити послугу викуп кредитного автомобіля можна на цьому сайті онлайн або за телефонами, вказаними на цій сторінці.

Викуп кредитних авто (Київ, Україна): терміново, дорого