Автовикуп кредитних авто

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Чим викуп автомобіля краще проблемного кредиту?

Викуп кредитних авто полягає в покупці транспорту, по якому є заборгованість перед банком. Автовикуп допомагає продати проблемну машину без подальшої виплати кредиту. Це зручно при виборі нового авто, тимчасової неплатоспроможності або термінової потреби в грошах. Продаж машини – відповідальне завдання, тому довіртеся досвідченим фахівцям АвтоБрокер. Якою б не була заборгованість, ми знайдемо розв’язання проблеми.

Як автовикуп допомагає закрити кредит

Купуючи автомобіль на довгострокову виплату, банк залишає собі паспорт транспортного засобу. Це захищає угоду, щоб з машиною не проводилися операції без дозволу банку. Іноді водії намагаються продати кредитне авто без ПТС, але такі махінації тягнуть серйозну відповідальність. Поки діє борг, власником машини вважається банк, а заставою – саме авто. Після виплати заборгованості водій отримує право власності з можливістю правомірно продати авто. Для цього вигідно звернутися в компанію АвтоБрокер, яка займається автовикупом в Києві вже десять років. Пропонуємо скуп кредитних автомобілів зі швидкою виплатою готівки.

Викуп кредитних автомобілів

Викуплений нашими спеціалістами битий кредитний автомобіль.

 

Для викупу кредитного автомобіля досить надати:

 • кредитний договір перед банком;
 • особистий паспорт громадянина;
 • свідоцтво про реєстрацію;
 • оригінальні ключі від ТЗ;
 • поліс страхування.

викуп кредитних авто

Можна звернутися в банк, щоб він знайшов покупця. Фінансові установи співпрацюють з автосалонами, тому за короткий час знаходять зацікавлених людей. Таким способом власник машини економить особистий час і виручку, адже автосалони занижують вартість авто. Аналогічною користю володіють аукціони, але навіть там гранична ставка нижче ринкової. Кращий спосіб – викуп кредитних авто в Україні. Залиште заявку онлайн, через короткий час менеджер передзвонить для уточнення деталей. Щоб дізнатися вартість авто, узгодьте час оцінки з виїздом у зручне місце. Спеціаліст огляне особливості, технічний стан, знайде несправності, а також оцінить реальний знос.

Що ж впливає на оцінку:

 • деякі марки авто дорого обслуговувати;
 • справність систем безпеки й комфорту пасажирів;
 • певні моделі користуються високим чи низьким попитом;
 • ступінь зносу деталей залежить від пробігу і якості машини;
 • стан шин вказує на інтенсивність експлуатації й обслуговування;
 • зовнішній стан кузова, якість фарбування, відсутність вм’ятин і подряпин.

Врахуйте, що модифікації, на зразок перешитого салону, стереосистем і світлового обладнання не впливають на виручку.

Скуп авто в АвтоБрокер пропонує безкоштовну оцінку онлайн. Повноцінний огляд проходить на майданчику компанії або в будь-якому місці. Після експертизи оголошується сума, але якщо виторг не влаштовує, клієнт може вирішити знайдені несправності. Перед показом рекомендуємо провести тюнинг, мийку салону, замінити застарілі деталі, реставрувати вм’ятини, встановити нові покришки. Якщо це занадто дорого, ми купуємо транспорт в будь-якому стані.

Як відбувається викуп авто в кредит

Після визначення вартості вирушаємо в банк, за яким закріплений кредит. Наш представник сам займеться документами й страхуванням, а власнику транспорту досить затвердити угоду. Для роботи досить укласти договір купівлі-продажу, який передає право власності на посередника. Сума боргу погашається оговореними коштами, а залишок грошей переводимо клієнту. Виконавши умови, банк видає компанії ПТС, як новому власнику машини.

Щоб продати кредитний автомобіль, потрібно зняти реєстрацію і страховку. Цим займуться фахівці АвтоБрокер за участю органів дорожнього контролю. Оскільки серед конкурентів почастішали випадки шахрайства, обов’язково перевірте дозволи та ліцензію. У нашому контракті описані етапи співпраці, тому клієнт захищений від комісій і додаткових витрат. Правильний підхід до продажу позбавить від проблем з документами й заощадить час. Якщо цікавить скупка кредитних авто в Київській області, звертайтеся в Автоброкер.

Автовыкуп за 15 минут