fbpx

Автовикуп Geely

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Компанія Geely заснована в 1986 році молодим ентузіастом Лі Шуфу. Землероб почав з виробництва холодильних деталей, але незабаром перейшов на випуск скутерів. У 1998 році концерн представляє перші автомобілі, які отримують європейську популярність. Разом зі світовою популярністю компанія займається власними розробками, тому моделі Geely вигідно відрізняються серед аналогів.

Автовикуп geely Emgrand EC7

Що потрібно знати про покупку Geely

За останні 10 років активно зростає попит на авто з пробігом. Люди зацікавлені в економії, а вживана машина буває не гірше нового транспорту. Для власників Geely це можливість дорого продати машину, в чому допоможе Авто Брокер через послугу автовикуп Київ. Звичайно, вартість автомобіля залежить від моделі і стану, але реально продати автомобіль Geely навіть після ДТП. Концерн Джилі привертає сучасним дизайном і надійною збіркою, але він не позбавлений недоліків. Клієнти Авто Брокер часто стикаються з швидким зносом деталей, поломкою ремінного приводу, проблемами з мотором на холодному пуску, а також чутливістю до якості палива.

Викуповуємо моделі:

  • EMGRAND;
  • MK CROSS
  • VISION;
  • ATLAS;
  • GX7.

Все більше власників авто з Китаю цікавить продаж автомобілів через дилерів, це пов’язано з труднощами продажу китайських автомобілів. Особливо важко шукати покупця на авторинках, де вартість транспорту навмисно знижується. АвтоБрокер купує Geely з будь-яким зносом, після аварій або утоплення. Не має значення Пробіг або зовнішній вигляд кузова, ми оформляємо автовикуп навіть в несправному вигляді.

 

Викуп geely Emgrand X7

АвтоБрокер враховує особливості китайських автомобілів, а також переваги моделей. Для встановлення оптимального цінника, викуп авто використовує незалежну оцінку. АвтоБрокер призначає зустріч в зручному для клієнта місці, тому не доведеться втрачати цінний час. Навчений фахівець детально оглядає транспорт, але наша вартість скупки одразу вища авторинків. Отримані після аварії несправності враховуються в ціну, але її легко підвищити передпродажною підготовкою. Компанія допомагає оформити документи, тому викуп авто після ДТП Київ проходить без затримок. Зазначений виторг нараховується на банківський рахунок або видається “на руки». Сума залишається незмінною після оцінки, адже AutoBroker фіксує вартість в договорі. У такий спосіб клієнту гарантований швидкий викуп в Києві без ризиків.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут