fbpx

Автовикуп Smart

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Чи реально продати автомобілі Smart

Поступово великі автомобілі змінюються компактним транспортом. Це зручні машини для міських доріг, які відрізняються маневреністю. Багато хто сумнівається в потужності Міні-авто, але це спростовує концерн Smart. Молода компанія заснована в 1994 році, і входить до складу Daimler AG. Перша модель побачила світ у 1997 році на виставі у Франкфурті. Довжина машини склала всього 2,5 метра, що стало нововведенням. Згодом габарити збільшилися, але з ними підвищився функціонал. Незабаром Автомобілі Smart поширилися по світу, а з 2015 року представлені в Україні. Розглянемо сильні і слабкі сторони компактних машин Smart. Якщо потрібно продати авто в Києві, то скористуйтесь послугою викуп авто Києв від АвтоБрокер.

Автовикуп Smart City Coupe

Особливості експлуатації Smart і наслідки ДТП

Автомобілі Smart не можна назвати дешевими, але їх окупає практичність. Невеликі розміри спрощують поїздки міськими трасами. Вони допомагають знаходити місця для паркування там, де не заїде велике авто. Незважаючи на слабкий мотор, машина має відмінну динаміку. Це дозволяє миттєво розвивати велику швидкість. Дизельні моделі Smart більш економічні. Вони витрачають до 4 літрів на палива на 100 км. при щадить експлуатації Smart не викликає нарікань, але важко справляється з екстремальними умовами. Дані машини гарантують безпеку пасажирів. Фірмова рама Tridion і спрямовані деформації ефективно відводять удари. Це знижує наслідки ДТП, але биту машину можна продати АвтоБрокер використовуючи послугу автовикуп.

Найбільш затребувані моделі:

  • Roadster;
  • Forfour;
  • Coupe;
  • Cabrio.

Але не обходиться без недоліків, які стосуються жорсткої підвіски. Вона погано позначається на комфорті пасажирів, тому вибирайте рівні дороги. Власники автомобілів Smart прив’язані до розмірів. У машині поміщається два пасажири, а обсяг багажника трохи більше 270 л. враховуючи новизну лінійки (виробництво Mercedes-Benz), обслуговування досить дороге. Любителів подорожей чекає засмучення: через 150 тис.км двигуну потрібен капітальний ремонт. Також заслуговує на увагу комплектація. Вона в рази скромніше класичних машин. В іншому, автомобілі Smart добре підходять для комфортних поїздок дорогами до Києва.

Викуп авто Smart Fortwo BRABUS

Навіть дорогий транспорт не виходить цілим після аварії, а для автомобілів Smart удари критичні. Виробники подбали про якість машини, але ДТП рідко обходиться без поломок. Це позначається на справності двигуна, трансмісії, коробки передач, бортової електроніки і кузова. Оскільки не завжди майстерні беруться за ремонт міні-автомобілів, AutoBroker пропонує альтернативу. Купуємо автомобілі Smart в будь-якому стані. Компанія приймає проблемні машини з поломками, зносом і візуальними дефектами.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут