fbpx

Автовикуп Dacia

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де в Києві продати биту машину Dacia

Чи не кожен знайомий з автомобілями Дачка. Румунський концерн відкритий в 1967 році під керівництвом виробника Renault. Першими машинами були передньопривідні седан і компактна позашляховики. У 1998 році виробник став дочірньою компанією Renault. Компанія планувала випустити тільки модель R12, але за ним з’явився седан Dacia 1300. У 1981 році концерн обзавівся однотонними пікапами. Попит дозволив концерну вийти на світовий ринок, а до 2005 року він продав 2,5 мільйона автомобілів. АвтоБрокер пропонує розібратися в продажах.

Автовикуп Dacia Duster

Переваги та недоліки продажу Dacia

Автомобілі Дачіа входять в топ – 30 найдешевших машин України. До 2005 року компанія продала 2,5 мільйона автомобілів. У той же період фірма освоїла посилену платформу, що дало початок моделі Logan MCV. Це витривала машина за розумною ціною. Особливість Дачіа в гнучкому ціновому діапазоні, тому вони залучають бажаючих заощадити. Але виробник піклується про якість. До переваг авто відносять економність, місткий багажник і легке обслуговування. Розміри салону приємно дивують, тому машини Dacia вибирають для сімейних поїздок. За темпами витрати палива румунські машини зайняли 18-місце. Це хороший показник на тлі аналогів. Це робить румунські машини затребуваними серед українців.

ТОП моделей Dacia:

  • Dacia Duster;
  • Dacia Dokker;
  • Dacia Logan MCV;
  • Dacia Dokker Van;
  • Dacia Dokker Stepway.

Автомобілі з пробігом часто продають, адже можна знайти нову машину за невеликі гроші складніше з аварійними авто, адже мало хто готовий вкластися в биту машину. У цьому випадку автомобілі продають за деталями, але вигідніше звернутися в АвтоБрокер, який допоможе продати авто через послугу викуп автомобіля в Києві . Перевага компанії в роботі без посередників, тому на вартість впливає лише стан транспорту. За таку ціну автомобілі відрізнялися якісною збіркою. Це позитивно позначається на надійності транспорту, тому він рідко потребує ремонту. Прохідність моделей Dacia знаходиться на середньому рівні. Цього достатньо для міських поїздок по справних дорогах. Але на заміській місцевості пересування може бути проблематичним.

викуп авто Dacia Logan

Dacia відноситься до бюджетного транспорту, і це позначається на збірці. При акуратному використанні проблем може не виникнути, але залишається природний знос. Найчастіше він стосується зовнішнього вигляду, але іноді поломки призводять до аварії. Після дорожньої події витрати зростають у кілька разів, адже Реставрація Румунських авто дорога, в цьому може корисна послуга Терміновий викуп авто. В основному наслідки ДТП стосуються кузова, ламп освітлення і підкапотного простору. Але трапляються серйозні пошкодження, після яких залишається продати машину. Вартість визначається оцінкою. Для цього призначається зустріч з представником АвтоБрокер. Він вивчає знос, наявність поломок і пошкодження. Зовнішній вигляд кузова і салону, адже це в першу чергу помічають люди. Після оцінки укладається договір, який регулює процес угоди.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут