fbpx

Викуп автомобілів Lancia

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Чим примітна продаж автомобілів Lancia

Італійці знаються на виробництві якісних машин. Lancia є одним з давно представників автопрому. Компанія увійшла на ринок в 1906 році. Історія концерну почалася з Вінченцо Лянча, який працював в компанії FIAT. Штаб-квартира концерну розташувалася в Турині. У 1923 році автомобілі Lancia визнали ідеальним сімейним транспортом. У 50-х компанія експериментувала з гоночним напрямком, але повернулася до легкових машин. Першою машиною компанії стала Lancia 18-24 НР, яка вийшла в 1907 році. АвтоБрокер пропонує розглянути сильні і слабкі сторони машин з Італії.

Автовикуп Lancia Ypsilon

Як в Києві продають італійські авто

Більшість моделей Lancia мають назви букв латинського алфавіту. Кожна машина відрізнялася нововведеннями, які виділяли її на ринку. Автомобіль Aprilia знаменитий поліпшеною конструкцією кузова і рами. У ній використовується економне споживання палива, а модель Flaminia запам’яталася досконалим дизайном. Довгий час концерн використовував двигуни V-типу. Вони володіють помірним кутом розвалу циліндрів, що характерно для спортивних машин. Lancia не цікавилася масовим виробництвом, вважаючи за краще оригінальні авто. З 30-х років запустилось масове виробництво, і компанія зайняла нішу на ринку. У 50-х роках вона виграла чемпіонат формули-1 на автомобілі D50. У 80-і роки виробник об’єднався з компанією FIAT, розширивши модельний ряд.

Найпопулярніші моделі Lancia:

  • Delta;
  • Musa;
  • Lybra;
  • Thesis;
  • Kappa.

Спільною розробкою компаній стала модель Zeta. Це універсальний транспорт з багатою комплектацією і впізнаваним дизайном. Zeta вміщує до 8 пасажирів, що зробило машину однією з найбільш містких. Конструкцію доповнив 4-циліндровий двигун з об’ємом 2 літри. Навіть через час компанія дотримується стилю, закладеного засновником. Ринок тепло зустрічає кожну модель, тому машини легко знаходять покупців. Користувачі відзначають високу динаміку і якість збірки. Завдяки спортивному минулому вони справляються навіть з екстремальним водінням. Сучасна коробка передач позитивно впливає на керованість транспорту. Це зводить до мінімуму випадки дорожньо-транспортна пригода. При аварії АвтоБрокер практикує викуп автомобіля після ДТП.

Викуп авто Lancia Delta

Транспорт Lancia практично виключають недоліки. Деякі моделі мають невеликий дорожній просвіт, що ускладнює поїздки по бездоріжжю. Сучасні машини володіють підвищеною витратою палива, а також не виключаються помилки електроніки. Цих проблем легко уникнути, але що робити при поломці? Ремонт італійських автомобілів досить дорогий, а оригінальні запчастини доведеться пошукати. Проблему ускладнюють аварії. У разі дорожньої пригоди вигідніше позбутися від битої машини. Для цього не потрібно їздити на авторинки, адже Авто Брокер практикує автовикуп Lancia після ДТП.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут