fbpx

Автовикуп Ssang Yong

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Терміновий продаж SsangYong в компанії АвтоБрокер

Компанія з 1954 року представлена на південнокорейському ринку. За час існування вона перетворилася на найбільшого виробника країни. Першими з конвеєра виходили армійські позашляховики, але Ssang Yong швидко змінила профіль на цивільний транспорт. З 2005 року Ссанг Йонг офіційно збираються в Україні. Компанія пропонує якісні легкові автомобілі. Вони користуються довірою серед українських споживачів, але продати їх буває важко. Звертайтеся в АвтоБрокер, щоб дорого продати авто в Києві Ssang Yong за допомогою послуги автовикуп Київ.

Автовикуп Ssang Yong Kyron

Поради власникам Ssang Yong з пробігом

Автомобілі Ssang Yong оснащені надійною ходової, щоб довго не думати про ремонт. Двигун є сильною стороною концерну. Він швидко розвиває швидкість при економній витраті палива. Південнокорейські машини демонструють високу прохідність по бездоріжжю, що робить їх фаворитом в заміських поїздках. Вони володіють містким салоном для речей мандрівників. Покращена шумоізоляція не заважає комфорту пасажирів, а трансмісія не перегрівається на складних дорогах. Над дизайном СсангЙонг часто сперечаються, але він підвищує впізнаваність концерну.

Типові проблеми автомобілів Ssang Yong:

  • нагадують позашляховик, але мають базовий вихід двигуна;
  • без своєчасного обслуговування зростає ризик аварії;
  • встановлено бюджетний клімат-контроль;
  • слабо реагує на екстрене гальмо;
  • незручна посадка для пасажира;
  • висока витрата палива.

Недоліки не роблять автомобілі САНЙОНГ поганими. Вони відрізняються прийнятною ціною, збільшеними колісними арками, стійкістю до корозії і пластиковим бампером (легко відновити авто після ДТП). Найчастіше в АвтоБрокер звертаються власники моделей ACTYON SPORTS, MUSSO SPORTS, REXTON W, TIVOLI або SIV EV. Головною проблемою експлуатації Ssang Yong є аварії. Рідко південнокорейські автомобілі залишаються без пошкоджень після удару. Результатом цього є вм’ятини, порушення геометрії, пошкодження деталей, оптики і водійського скла. Транспорт можна передати на реставрацію в СТО, але AutoBroker легко зробить викуп авто після ДТП.

Викуп авто Ssang Yong Korando

Якість автомобіля багато в чому залежить від регіону збірки. Важливо бути уважним при виборі палива, адже це впливає на справність авто. Взимку транспорту потрібна підвищена увага, оскільки він чутливий до морозів. Лакофарбове покриття стійке до корозії, але кузов є слабким місцем машини. При ударі він отримує серйозні пошкодження, тому власники вирішують продати Ssang Yong після ДТП. Процес термінового автовикупу займає не довше пари днів, з чим допоможуть професіонали АвтоБрокер.  Продаж включає незалежну оцінку, договір і швидку виплату.

Похожие записи

Автовыкуп в Киеве за 15 минут