Автовикуп після ДТП

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Автовикуп після ДТП допомагає швидко продати пошкоджену аварією машину. В Україні дорожні пригоди найчастіше трапляються з необережності водія або за поганої погоди. Також виною несправність самих машин, що дала про себе знати на дорозі. У більшості випадків наслідки ДТП поправні, але при серйозних дефектах власнику авто залишається лише продавати машину. АвтоБрокер приймає аварійний транспорт за вигідною вартістю.

Викуп авто після ДТП у 2019 році — зважуємо рішення

Після аварії потрібно тверезо оцінити пошкодження. За участю в ДТП кількох водіїв залучаються правоохоронні органи та страхові компанії. До з’ясування реальних обставин авто можуть заарештувати, тому тимчасово не вдасться продати таку машину. Якщо автомобіль обійшовся парою вм’ятин або розбитими фарами, досить оплатити реставрацію в пункті технічного обслуговування. Експлуатація машин з несправністю мотора, коробки передач або гальма неприпустима, адже виникає ризик для нових аварій. Не завжди потрібен автовикуп битих авто, але якщо ремонт обходиться занадто дорого, простіше звернутися до нас.

 

З чим стикаються власники авто:

  • Після удару корпусу з’являються вм’ятини та порушується геометрія кузова. Це стає причиною заметів і підвищує знос шин.
  • Переднє зіткнення пошкоджує фари, завдає шкоди двигуну і системам безпеки.
  • Задній удар менш небезпечний, але їздити з розбитими фарами або багажником заборонено.

Продам машину після ДТП, але як це зробити? Биті авто відштовхують покупців, адже мало хто хоче вкладатися в ремонт. У такій ситуації водій може навмисно приховувати несправності. Ця помилка призводить до нових проблем, адже прилади для діагностики знаходять навіть виправлену вм’ятину. Якщо фінанси не дозволяють відремонтувати машину, рекомендуємо швидкий викуп автомобілів в Києві через АвтоБрокер. Це заощадить час на пошук покупця, а також позбавить від проблем з документами. Досить підписати договір на вигідних умовах і отримати виплату за машину.

Кому і як продати автомобіль після ДТП у Києві?

При виборі місця, де продати й за скільки, водій орієнтується на ціну. Часто компанії пропонують високу виплату, але значно знижують суму при оцінці. АвтоБрокер фіксує ціну, тому після огляду машини клієнт отримує ту ж суму. Пропонуємо послуги оцінки з виїздом. Фахівець діагностує працездатність транспорту, знаходить вцілілі деталі, а також оцінює салон. Оглядати авто після ДТП можна на майданчику АвтоБрокер або в будь-якому зручному місці. В кінці процедури оголошується вартість, яка чесно показує стан авто. Ми допомагаємо фізичним та юридичним особам продати автомобіль в Київській області.

Скупка машини після ДТП проводиться на умовах договору. Щоб терміново продати аварійне авто, досить базових документів. Викупивши машину, переводимо кошти готівкою або переказом на рахунок банку. Скуп авто стає дуже популярним, тому важливо довіритися професіоналу, який повністю візьме на себе процедуру продажу. Куплю авто після ДТП? У нас зібраний асортимент доступних машин.

викуп після дтп

Викуплений нами автомобіль після аварії

Auto-Broker цінує час клієнта, тому оплата надходить без затримок. Компанія приймає для скупки транспорт в будь-якому стані. Навіть за несправну машину реально отримати вигідну суму. Дізнайтеся про переваги АвтоБрокер і ознайомтеся з відгуками клієнтів. У 2018 році ми стабільно тримаємо позиції на українському ринку. Якщо залишилися питання, зв’яжіться з менеджером або задайте питання онлайн.

Автовыкуп за 15 минут