Автовикуп Київ

Терміново, дорого, швидко! Викуп авто на вигідних умовах

Купимо авто в будь-якому стані на взаємовигідних умовах. Ви економите свій час, отримуючи відчутну вигоду, а Автоброкер гарантує безпечну угоду!

Продати автомобіль

Автовыкуп в Киеве за 15 минутНаші послуги - викуп авто

Ми комплексно вирішуємо поставлені завдання клієнтів, і пропонуємо повний пакет послуг. У нас працюють фахівці з багаторічним досвідом, за спиною яких успішні угоди.

Автовикуп в будь-якому стані

Як відбуваеться викуп авто

Ми чітко поділяємо та організовуємо етапи угоди. Компанія формує прямий шлях від заявки до моменту отримання грошей. Брокер допоможе з розв'язанням актуальних питань, спрощуючи процес продажу.
1

Формування заявки на сайті

2

Наш фахівець оцінює авто

3

Оформлення документів

4

Ви отримуєте гроші

Оцініть моє авто

Наші переваги

Шукайте послуги викупу автомобіля, але складно вибрати брокера? Пропонуємо 6 переваг, які переконають у співпраці з нами.
 • Швидке
  оформлення
  автовикупу
 • Ми зробимо
  все самі
 • Прозорі
  умови
  угоди
 • Терміновий
  продаж
  автомобіля
 • Оплата
  зручним
  способом
 • Документальний
  супровід
  угоди

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Автовикуп Київ

"Автоброкер" - компанія, яка робить терміновий і дорогий Автовикуп в Києві всіх машин, незалежно від марки, моделі ТЗ. Послуга для тих, хто цінує час, нерви та гроші! Купимо ваш автомобіль з моментальною видачею грошей в будь-якому районі міста:

Ви телефонуєте нам (або залишаєте онлайн-заявку на сайті), ми називаємо суму автовикупу в Києві. Потім наш оцінювач приїжджає до власника, робить огляд ТЗ на місці і називає остаточну ціну. Після цього укладаємо договір і розраховуємося.

Переваги автовикупу в Києві від компанії "Автоброкер”

Фірма понад 5 років займається скупом авто (б/у, нових), тому ми професіонали в цій справі - розроблені нами алгоритми діють безвідмовно. Всього 1 день - і ви продали проблемну машину, і отримали гроші. Переоформлення, юридичний супровід - це робимо теж ми. Хочете продати машину швидко і дорого - довіртеся нам. Відгуки про нас тільки позитивні, оскільки ми робимо Автовикуп в Києві швидше, ніж конкуренти, і пропонуємо ціни вище.

Причини звернутись в "Автоброкер”

Конкурентна ринкова ціна

Ми пропонуємо до 94% вартості автомобіля. Також викуповуємо старі машини, після ДТП і кредитні, пропонуючи за них таку ціну, щоб Продаж був вигідним для власника. Оцінюємо справедливо і неупереджено.

Легальність викупу

Автовикуп в Києві від "Автоброкера" - це законна угода, купівля-продаж за договором, що має юридичну силу. З нами у вас не виникне проблем, оскільки ми працюємо прозоро, з урахуванням побажань клієнта.

Оперативність

Викуповуємо терміново, оскільки знаємо ціну часу і вашої машини. Щоб домовитися про Автовикуп в Києві та області потрібно не більше 10 хвилин. Швидко оцінюємо, укладаємо угоду і розраховуємося.

Розглядаємо всі варіанти

Викуповуємо іномарки, вітчизняні авто, старі, нові, елітні, а також аварійні, кредитні та з великим пробігом. Працюємо з ТЗ не на ходу, надаючи безкоштовно Евакуатор, щоб доставити машину на автомайданчик.

Автовикуп в Києві: чому вибирають нас:

Ми працюємо цілодобово 7 днів на тиждень, тому власники автомобілів знають, що" Автовикуп" завжди на зв'язку і готовий допомогти. Оцінку машин робимо безкоштовно, не потрібно їздити на СТО або ще куди-небудь. Виїжджаємо навіть на місце аварії, якщо власник хоче продати постраждале ТЗ швидко і без тяганини. Також безкоштовно знімаємо авто для викупу в МРЕВ. Ми відстежуємо вторинний ринок машин (легкових, вантажних, мінівенів), тому знаємо, яку ціну запропонувати, готові до торгу. Якщо ви хочете позбутися проблемного автомобіля, розв'язувати фінансові питання - ми готові допомогти в будь-який час доби. Передпродажна підготовка з боку автовласника не потрібно.

В яких випадках може знадобиться Автовикуп в Києві

Фахівці компанії "Автоброкер" готові запропонувати вигідні умови для викупу в таких випадках:

 • Потрібно позбутися від проблемної машини;
 • Немає можливості виплачувати кредит банку;
 • Продаж ТЗ на запчастини;
 • Не вистачає на нове авто;
 • Фінансові труднощі;
 • Переїзд в іншу країну.

Якщо ви самі продаєте машину і не можете довгий час знайти покупця - зверніться до нас. Викупимо автомобіль в Києві без зайвих питань і вимог. Проблема з банком? Зателефонуйте, розрахуємося за кредит, закриємо всі питання, виплатимо гроші.

Що потрібно для термінового автовикупу в Києві

Першочергове це бажання. Ви залишаєте заявку онлайн або телефоном, залишивши контактні дані. Для угоди від власника потрібно тільки паспорт, ІПН, техпаспорт і реєстрація. Розглянемо варіант з авто з проблемними документами, на іноземній реєстрації. Їхати нікуди не потрібно, хіба що для підписання договору та отримання грошей за ТЗ. Якщо ви хочете отримати найбільш точну онлайн-оцінку для автовикупу в Києві - надішліть нам кілька якісних фото машини з різних ракурсів. Це допоможе нашим оцінювачам точніше назвати ціну викупу. Якщо такої можливості немає, то остаточна сума буде озвучена при особистій зустрічі.

Гарантія

Гарантуємо швидке реагування на заявку про Автовикуп в Києві та області. Беремо на себе всі зобов'язання по угодах і - переоформляємо, консультуємо, оцінюємо, повний пакет послуг для безпечної угоди без ризиків. "Автоброкер" орієнтується на інтереси клієнтів, тому гарантує викуп дорого, швидко і законно.

Відгуки про нас

Наші клієнти в 99% випадків відгукуються про нас тільки позитивно. Адже ми пропонуємо реальні ціни, і готові викупити ті автомобілі, від яких інші компанії відмовляються. Відгуки - найкраща реклама для нас і найкраща рекомендація для тих, хто хоче продати машину. Якщо у вас ще залишилися сумніви в тому, чи варто довіряти "Автоброкеру" Автовикуп в Києві - почитайте, що про нас пишуть клієнти компанії.