fbpx

Викуп авто в будь-якому стані – Автовикуп в Києві

Терміново знадобилося продати автомобіль, але ніколи шукати покупця?

Пропонуємо викуп авто в будь-якому стані на взаємовигідних умовах: ви економите свій час, отримуючи відчутну вигоду. Ми незалежно оцінюємо стан і зовнішній вигляд автомобіля прямо на сайті. Пропонуємо вигідну вартість, а також гарантуємо безпечну угоду.

Оцініть моє авто

Автовыкуп за 15 минут

Наші послуги

Ми комплексно вирішуємо поставлені завдання клієнтів, і пропонуємо повний пакет послуг. У нас працюють фахівці з багаторічним досвідом, за спиною яких успішні угоди.

Як відбуваеться викуп авто

Ми чітко поділяємо та організовуємо етапи угоди. Компанія формує прямий шлях від заявки до моменту отримання грошей. Брокер допоможе з розв'язанням актуальних питань, спрощуючи процес продажу.
1

Формування заявки на сайті

2

Наш фахівець оцінює авто

3

Оформлення документів

4

Ви отримуєте гроші

Оцініть моє авто

Нещодавно викуплені авто

Ознайомтеся з реальними прикладами авто, викуплених за останній час. Ми не приховуємо свою діяльність, що лиш доводить чесність компанії. Якщо не хочете афішувати продаж, авто не буде представлено в блоці.
Mercedes-benz CL 63. 2001
Кіа ceed 2008
Toyota-Camry-2004
Toyota Camry 2008

Наші переваги

Шукайте послуги викупу автомобіля, але складно вибрати брокера? Пропонуємо 6 переваг, які переконають у співпраці з нами.
 • Швидке
  оформлення
  автовикупу
 • Ми зробимо
  все самі
 • Прозорі
  умови
  угоди
 • Терміновий
  продаж
  автомобіля
 • Оплата
  зручним
  способом
 • Документальний
  супровід
  угоди

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Виїзд фахівця в будь-якій район Києва та області

Де реально терміново продати автомобіль

Автовикуп – це основна діяльність АвтоБрокер, що базується на послугах викупу підтриманих автомобілів. Компанія терміново викуповує зареєстровані в Україні машини, незалежно від ступеню зносу. Ваш автомобіль пошкоджений? Пропонуємо скупку авто в Київській області. Наш фахівець оцінює транспорт з виїздом у зручне для вас місце. Для попередньої оцінки скористайтеся онлайн сервісом сайту. Менеджер відповість на актуальні питання, а також погодить подробиці угоди.

Відмінності автовикупу з AutoBroker

Викуп авто широко поширений в Україні. Він приваблює можливістю не витрачати час для пошуку покупця. Кожен власник авто хоче продати машину на вигідних умовах, але це не завжди можливо. Старий автомобіль вже частково зношений, тому продаж рідко приносить бажаний прибуток. Це пов'язано з недовірою покупця, адже власники машин з пробігом можуть приховувати поломки. Перевірка усіх документів для продажу вимагає часу, тому краще довірити це завдання професіоналам. АвтоБрокер комплексно вирішує такі задачі: допоможемо дорого продати автомобіль без вкладень в ремонт.

Що потрібно знати про скупку авто в Києві:

 • передпродажна підготовка підвищує вартість автомобіля. Досить замінити зламані деталі й технічні рідини. Діагностику вашого авто можна довірити сервісному центру;
 • зовнішній вигляд створює перше враження, тому бажано відполірувати кузов і вимити салон. Підкапотний простір машини не варто повністю чистити;
 • якщо машина на обліку банку чи ломбарду, укладається тристоронній договір викупу. AutoBroker регулює виниклі проблеми й швидко викуповує авто.

Чи існують ризики? Часто компанії пропонують скуп авто за підвищеною вартістю. В процесі оцінки суму знижують, тому втрачається вигода. Перед погодженням угоди знайдіть відгуки клієнтів, адже вони допоможуть упевнитись в надійності скупника. Деякі власники авто не наважуються на викуп, побоюючись махінацій, тому довіряйте досвідченому скупнику. У 2018 році АвтоБрокер пропонує найвигідніші умови. 10 років безперервної роботи допомогли виробити європейську якість викупу в Україні.

Терміновий авто викуп в Києві - AutoBroker

Не знаєте, де продати автомобіль? Працюючи з компанією AutoBroker, будьте впевнені в безпеці. Для оперативної угоди потрібно мінімум часу. Викуп авто в Києві оснований на офіційному договорі. Він полягає на відкритих умовах з дотриманням вимог законодавства. Якщо у власника машини немає часу оформляти викуп, представник АвтоБрокер бере це завдання на себе. Після оцінки транспорту, клієнту видають готівкові гроші або переводять електронний розрахунок. Для більшої впевненості надаємо перевірку справжності купюр у відділенні банку.

АвтоБрокер пропонує швидкий і безпечний викуп автомобілів. Угода чесно регулює обов'язки сторін, тому клієнт нічим не ризикує. Оцінкою займається досвідчений співробітник, який оглядає машину і пропонує вигідну ціну. Якщо цікавить покупка автомобіля, на сайті зібраний асортимент недорогих машин з пробігом. Шукаєте надійну скупку в Києві? АвтоБрокер гарантуємо якість послуг та економію часу.

Перспективи автовикупу в Київській області

Скупка має попит в європейських країнах, але на авторинку Києва тільки набуває популярності. Це пов'язано з малою довірою, адже люди звикли самі продавати машини. Цю проблему вирішує автовикуп Київ, адже вимагає мінімальної участі клієнта. Завдяки цьому угода не забирає багато часу, а скупка проходить швидше інших видів продажу. Важливо розуміти, що основою автовикупу є оцінка транспорту. Вона визначає вартість автомобіля, виходячи з його стану. Недосвідчені компанії часто відмовляються викуповувати зношений або застарілий транспорт, але Auto Broker співпрацює з власниками битих машин. Завдяки цьому реально позбутися від проблемного агрегату в будь-якому стані. Для кожного випадку компанія запропонує оптимальний викуп битих машин в Київській області.

Сьогодні популярний продаж через спеціалізовані сайти. Віртуальні майданчики відрізняються зручністю, адже до них має доступ кожен користувач смартфона. Це здається зручним, але приховує недоліки. Проблема стосується оголошень, бо для автовикупу потрібно вказати максимум інформації про машину. Це вимагає часу, якого не мають жителі столиці. Особливої уваги заслуговують автобазари, де машину демонструють потенційним покупцям. Вони не завжди погоджуються на угоду, а самі майданчики регулярно відвідують шахраї. У цьому випадку продаж може тягнутися тижнями, тому викуп іномарок пропонує розв'язання проблеми. Завдяки злагодженому процесу скупка не займає багато часу. Зазвичай угода проходить протягом пари днів, тому реально продати навіть розбиту вчора машину.

Труднощі й рішення на шляху до продажу автомобіля

Кожен власник автомобіля може скористатися автовикупом в Київській області. Багато власників транспорту з часом вирішують оновити машину, але куди подіти стару модель? Такі автомобілі вигідно віддати в автоломбард, а власник отримає оптимальну виплату. Головна перевага скупки стосується битого і вживаного транспорту. Оскільки навіть досвідчений водій може зіткнутися з аварією, AutoBroker пропонує оперативне рішення. Не завжди виправдано ремонтувати поломки, адже ціна реставрації часто висока. У такому випадку рекомендуємо звернути увагу на автоломбард Київ, який викуповує машини після ДТП. Універсальна послуга приймає транспорт в будь-якому стані. Це актуально для битих, зношених і застарілих автомобілів.

Визначити вартість викупу іномарок допомагає оцінка. Вона виконується фахівцем компанії, який прибуває в обумовлене місце. Для цього підходить будь-яка вулиця, адже автоломбард Київ пропонує оцінку з виїздом. Під час діагностики оглядаються пошкодження, ступінь зносу деталей, зовнішній вигляд і стан автомобіля. За результатами оцінки визначається ціна викупу, яка заноситься в договір. Вартість угоди безпосередньо залежить від справності транспорту, але вона вище ставки автобазарів. Її можна підвищити передпродажною підготовкою, яка включає косметичні та технічні поліпшення. Якщо шукайте спосіб позбутися від проблемної машини, на сайті автовикупу можна замовити термінову оцінку. Кожному клієнту гарантований безпечний викуп авто на вигідних умовах.

Ми викупаємо автомобілі всіх марок