Викуп авто після дтп

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Автовикуп після ДТП-послуга, яку замовляють, щоб швидко продати пошкоджену машину. У більшості випадків наслідки ДТП можна виправити, але при серйозних поломках власнику авто залишається продати машину. АвтоБрокер приймає аварійний транспорт (Легковий, Вантажний) за вигідною вартістю. Якщо вас цікавить швидкий Викуп битих машин, то ви можете залишити заявку на нашому сайті, і ми з вами зв’яжемося.

Викуп авто після ДТП у 2021 році: зважуємо рішення

Після аварії потрібно тверезо оцінити ушкодження. За участю в ДТП кількох водіїв залучені правоохоронні органи і страхові компанії. До з’ясування реальних обставин авто можуть заарештувати, тому тимчасово не вдасться продати таку машину. Якщо автомобіль обійшовся парою вм’ятин або розбитими фарами, достатньо сплатити реставрацію в пункті СТО. Експлуатація машин з поломкою двигуна, коробки передач або гальма неприпустима, адже виникає ризик нових аварій. Не завжди потрібен автовикуп битих авто, але якщо ремонт обходиться занадто дорого, простіше звернутися до нас – ми допоможемо продати авто після ДТП в Києві і області.

  ✅ Автовикуп після ДТП у Києві і по всій Україні
  ✅ Викуп битих авто за 1 годину
  ✅ Продати авто після ДТП дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто після ДТП у будь-якому стані

Автовикуп після ДТП в Києві

З чим стикаються власники авто після ДТП:

 • Після удару корпусу з’являються вм’ятини і порушується геометрія кузова. Це стає причиною заметів і підвищує знос шин.
 • Переднє зіткнення пошкоджує фари, завдає шкоди двигуну і системам безпеки.
 • Задній удар менш небезпечний, але їздити з розбитими фарами або багажником заборонено.

Продам машину після ДТП, але як це зробити? Биті авто відштовхують покупців, адже мало хто хоче вкладатися в ремонт. У такій ситуації водій може навмисно приховувати несправності. Ця помилка призводить до нових проблем, адже прилади для діагностики впізнають навіть виправлену вм’ятину. Якщо фінанси не дозволяють відремонтувати машину, рекомендуємо швидкий Викуп автомобілів в Києві через Auto-Broker. Це заощадить час на пошук покупця, а також позбавить від проблем з документами. Досить підписати договір на вигідних умовах і отримати виплату за машину – продати битий авто не так важко, якщо працювати з професіоналами АвтоБрокер. Викуп битих авто в Києві та області – один з основних профілів нашої роботи.

Якщо ви хочете продати битий авто, то потрібно робити це через фахівців. Якщо робити це самому, то цілком ймовірно, що ви продешевите і/або будете дуже довго шукати покупця. І так і не знайдете. Ми ж відразу можемо запропонувати ціну і сплатити її. Скупка битих авто звична для нас справа, наші фахівці вміють правильно оцінювати стан ТЗ. АвтоБрокер візьме на себе автовикуп після ДТП (Київ, область), в тому числі і бюрократичну сторону питання.
Викуп авто після ДТП в Києві

Кому і як продати автомобіль після ДТП в Києві?

При виборі місця, де продати і за скільки, водій орієнтується на ціну. Часто компанії пропонують високу виплату, але значно знижують суму при оцінці і подальшому викупі битих машин в Києві. АвтоБрокер фіксує ціну, тому після огляду машини клієнт отримує ту ж суму. Пропонуємо послуги оцінки з виїздом. Спеціаліст діагностує працездатність транспорту, знаходить вцілілі деталі, а також оцінює салон. Оглядати авто після ДТП можна на майданчику АвтоБрокер або будь-якому зручному місці. В кінці процедури оголошується вартість, яка чесно відображає стан авто. Ми допомагаємо фізичним і юридичним особам продати автомобіль в Київській області, незалежно від стану транспортного засобу-в тому числі і на запчастини.

Скупка машини після ДТП проводиться на умовах договору. Щоб терміново продати аварійне авто, достатньо базових документів. Викупивши авто, оформляємо угоду купівлі-продажу і право власності. Після цього видаємо гроші зручним для водія способом: Готівкою або переказом на рахунок в банку. Скуп авто стає дуже затребуваним. Важливо довіритися професіоналу, який повністю візьме на себе процедуру продажу. Куплю авто після ДТП? У нас зібраний асортимент доступних машин. Продати авто після ДТП терміново можна, звернувшись до нас за телефонами, вказаними на цьому сайті, або заповнивши форму зворотного зв’язку. Оцінка авто безкоштовно. Готові зробити оформлення договору в день звернення.

Автовикуп після аварії в Києві

AutoBroker цінує час клієнта, тому оплата надходить без затримок. Компанія приймає для скупки транспорт в будь-якому стані. Навіть за несправну машину реально отримати вигідну суму. Дізнайтеся про переваги АвтоБрокер і ознайомтеся з відгуками клієнтів. У 2018 року ми стабільно тримаємо позиції на українському ринку. Якщо залишилися питання, зв’яжіться з менеджером або задайте питання онлайн.